7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Szombaton kötelező a győzelem
    2018.05.10 03:40 | Férfi Labdarúgás | 286

A PVSK szombati ellenfele, jelenleg az utolsó előtti helyen álló Ócsárd lesz, és bár nincs könnyű ellenfél a győzelem legalább is elvárható.

• Nehéz volt, de nyertünk
    2018.05.09 19:29 | Férfi Kosárlabda | 111

Az első félidő kimondottan jó játéka után a küzdelem dominált a Paks ellen, és ha nem is könnyen, de végül legyűrtük a tolnaiakat. A szombati ASE–ZTE mérkőzéstől függ a hatodik helyünk.

Pécsi VSK-VEOLIA - Atomerőmű SE 76-75 (29-18, 20-18, 9-20, 18-19)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 8. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1700 néző

• Második lett Komlón a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapat
    2018.05.08 10:52 | Szabadidő | 94

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás Labdarúgó Országos Bajnokság legutóbbi fordulóját Komlón rendezték, ahol második lett a PVSK labdarúgó csapata.

• Bronzérem az Ökölvívó Marokkói Diákolimpián
    2018.05.08 05:14 | Ökölvívás  | 639

A Marokkóban „Gimnasiade” néven fiataloknak rendezett Sportági Olimpián, Samu Ferenc Péter a PVSK junior ökölvívója bronzérmet szerzett.

• Zárul a középszakasz
    2018.05.07 17:00 | Férfi Kosárlabda | 86

Szerda este hazai pályán a Paks ellen fejezi be szereplését a Pécsi VSK-VEOLIA a bajnokság középszakaszában, ha meg akarjuk tartani hatodik helyünket, mindenképpen nyernünk kell.

• Jó eredmények a Mecsek Kupa tájfutó versenyen
    2018.05.07 14:00 | Tájékozódási Futás  | 169

Az elmúlt hétvégén Fehérkút térségében, a POE Tájfutó Szakosztálya által rendezett versenyen, a Mecsek Kupán szerepeltek kiválóan a PVSK tájékozódási futói.

• Vasutas csapatok judo versenye volt
    2018.05.07 07:15 | Judo  | 120

Ez a hétvége sem telt el verseny nélkül, a hétvégén Csurgón rendeztek Regionális Judo Versenyt. A PVSK Judo Szakosztályát ezen a versenyen 28 induló képviselte.

• Megye I. 26. forduló: A PVSK 7. a tabellán
    2018.05.06 21:12 | Férfi Labdarúgás | 110

Férfi Labdarúgás Megye I-es bajnokság, a 26. forduló eredményei.

• PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/18. hét
    2018.05.06 21:10 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 192

Kenguru korosztályban régiós jamboreen jártak mind a lányok, mind a fiúk. A serdülő fiúk pedig az országos „B” döntőbe verekedték magukat. Heti összefoglaló az eredményekről.

• Kár a harmadik negyedért
    2018.05.06 17:17 | Férfi Kosárlabda | 81

Az első félidő remek játéka után a 3. negyedben tíz percnyi rövidzárlat megpecsételte a sorsunkat Zalaegerszegen. Szerdán az ASE ellen zárjuk a középszakaszt, hazai pályán.

ZTE KK - Pécsi VSK-VEOLIA 87-74 (18-19, 14-21, 35-14, 20-20)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 7. forduló. Zalaegerszeg, Sport és Rendezvénycsarnok

• Három lőtt gól sem volt elég a győzelemhez
    2018.05.06 12:30 | Szabadidő | 143

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal Bólyban hagyták a három bajnoki pontot a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Bólyi SE – Pécsi VSK 4-3 (3-2)
    Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 5. forduló, Bóly Sportpálya: 50 néző.

• Nehezen, de felálltunk a padlóról
    2018.05.05 18:01 | Vízilabda  | 116

A szerdai kiütéses vereség után nagyon nehezen, de legyőztük a Szentest és továbbjutottunk.

PVSK-Mecsek Füszért - Szentes 7-5 (1-1, 3-1, 1-1, 2-2)
    Férfi Vízilabda OB I. rájátszás, 3. mérkőzés. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda