7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Kihasználta erőfölényét a Vasas
    2020.02.09 21:06 | Férfi Kosárlabda | 31

Nagyon tartalékosan, és nagyon sok hibával játszottunk a jó formát kifogó Vasas ellen. A vendégek kihasználták az erőfölényüket és az utolsó negyedben felőröltek minket.

Pécsi VSK-CARGATE - Vasas Akadémia 66-95 (24-22, 18-29, 15-23, 9-21)
    Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 20. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 100 néző

• Nem sikerült a bravúr
    2020.02.09 13:10 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 69

Harmadik mérkőzésén vereséget szenvedett serdülő leány kosárlabda csapatunk a hazai rendezésű főtábla selejtező torna második napján, így a második helyen zárta a kétnapos viadalt.

• Néha csak egy-két körön múlt a dobogó
    2020.02.09 07:44 | PVSK | 58

Csütörtökön és pénteken a százhalombattai 10m-es Légfegyveres Országos-bajnokságon versenyeztek a PVSK sportlövői. Bár a dobogóra nem tudtak felállni fiataljaink, de így is szép eredményekkel tértek haza.

• Serdülő kosaras lányok: kettőből kettő
    2020.02.08 19:48 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 63

Egy magabiztos és egy küzdelmes győzelem a mérlege Kosárlabda Akadémiánk serdülő leány csapatának a bajnokság alsóházi rájátszásának hazai rendezésű selejtezőtornáján.

• A nagyobb rutin döntött
    2020.02.08 13:49 | Férfi Labdarúgás | 118

Egy jó iramú mérkőzésen fiatal csapatunknak is megvoltak a helyzetei, de ezekből egyet sem sikerült értékesíteni. Egyenrangú ellenfelek voltunk, csak a rutin döntött a Sellye javára.

Pécsi VSK U19 - Sellye VSK 0-3 (0-1)
    Férfi Labdarúgó Műfüves Bajnokság, helyosztó M.I-II., 1. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep

• Horvátokkal játszottunk és kikaptunk
    2020.02.08 06:06 | Férfi Labdarúgás | 145

A következő felkészülési mérkőzését a PVSK labdarúgó csapata szombaton horvát együttes, a határ menti NK Borac, ellen játszotta.

Labdarúgó felkészülési mérkőzés: Pécsi VSK – NK Borac (horvát) 1- 4 (0-2)
    Férfi Labdarúgás, helyszín: PVSK Verseny utcai Műfüves labdarúgó pálya: 50 néző

• Topcsapattól kaptunk ki
    2020.02.07 20:20 | Vízilabda  | 33

Csak egy negyeden keresztül tudtuk tartani a lépést a bajnoki címvédő és BL-győztes otthonában.

FTC - PVSK-Mecsek Füszért 17-8 (3-2, 5-2, 3-1, 6-3)
    Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 11. forduló. Budapest, Népliget - FTC Uszoda

• Az idén is érdemes lesz elfutni Harkányba I.
    2020.02.07 18:18 | Atlétika  | 253

2020. március 1.-én vasárnap 11:00 órakor hivatalosan 36. alkalommal rajttól el az ország egyik legrégebbi hosszú távú futóversenye, a 25,5 km-es Pécs-Harkány távon. A rajtig még van néhány nap, de a már most zajló előkészületekről a főszervezőt, Freier Balázst kérdeztem.

• Nagy rangadó vár ránk
    2020.02.07 16:42 | Férfi Kosárlabda | 14

Idegenben már sikerült legyőznünk a Vasast, most vasárnap este a Lauberben próbálhatjuk meg.

• Selejtezőtornán a serdülő kosaraslányok
    2020.02.07 11:27 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 40

Hazai környezetben teheti meg az első lépést a legjobb 16-ba kerülésért serdülő leány kosárlabdacsapatunk. Bekk Zsanett vezetőedző bizakodó a kétnapos selejtezőtorna előtt.