7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Megvan a menetrend
    2019.05.16 18:21 | Férfi Kosárlabda | 120

Szombaton 18 órakor, hazai pályán kezdi a PVSK-Veolia a Jászberény elleni negyeddöntőt.

• Középdöntőre utaznak az utánpótlás futsalosok
    2019.05.16 09:20 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 205

A PVSK két futsalcsapata is bejutott az országos bajnokság középdöntőjébe, a legjobb nyolc csapat közé. Az U13-asok Száron, az U15-ösök pedig Szekszárdon harcolnak a legjobb négybe kerülésért.

• Megvan a pályaelőny!
    2019.05.15 19:30 | Férfi Kosárlabda | 82

Hihetetlenül izgalmas végjáték után két ponttal nyertünk Jászberényben, így negyedik helyen zártuk a középszakaszt, a negyeddöntőben tehát miék a pályaelőny!

Jászberényi KSE - Pécsi VSK-VEOLIA 82-84 (17-29, 31-19, 13-20, 21-16)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 10. forduló. Jászberény, Bercsényi Tornacsarnok, 800 néző

• Nem dőlt el még semmi
    2019.05.15 11:39 | Szabadidő | 53

A megyebajnokság elődöntőjének első mérkőzésén életben tartottuk a döntőbe jutásunk esélyét.

PVSK III. - Mohácsi TE 1888 66-66 (17-21, 18-8, 23-16, 8-21)
    Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság  negyeddöntő, 1. mérkőzés. Pécs

• Ránk férne a szombati siker
    2019.05.15 09:40 | Férfi Labdarúgás | 139

Bár vereséget szenvedtünk Siklóson, de a remény hal meg utoljára. A Sellye ellen nagyon nehéz, de nem lehetetlen a győzelem.

• Összeálltunk, nyerni akarunk!
    2019.05.14 17:57 | Férfi Kosárlabda | 98

A középszakasz utolsó fordulójában Jászberényben lép pályára a Pécsi VSK-VEOLIA, és a tét nem kicsit. Amelyik csapat nyer, pályaelőnnyel kezdheti meg a másik elleni negyeddöntős párharcot.

• Legfiatalabb versenyzőink Diákolimpián szerepeltek
    2019.05.13 07:31 | Judo  | 104

Csapatunk 13 versenyzője állt tatamira a hétvégén, Kecskeméten a Diák "C", és Ifjúsági korosztálynak megrendezett Diákolimpián. Két aranyérem, egy ezüst, és két bronzéremmel térhetett haza a csapat.

• Harmadik hely a B-döntőn
    2019.05.12 20:34 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 81

Győzelemmel zárta a bajnokságot a PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia kadett leány csapata a hazai rendezésű B-döntőn, ezzel a 11. helyen végzett az országos küzdelemsorozatban.

• A 7-8. helyért folytathatjuk
    2019.05.12 19:59 | Férfi Kosárlabda | 87

A párharcban másodszor is kikaptunk, ezért a folytatásban a 7-8. helyért játszhatunk.

BKG-Príma SE - PVSK-Kronosz Kiadó 98-82 (20-17, 27-17, 28-23, 23-25)
    Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (5-8. hely), 2. mérkőzés. Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok

• Vereséget szenvedett a Vasút Siklóson
    2019.05.12 19:31 | Férfi Labdarúgás | 560

Az időjárás viharos volt, a meccs viszont sima: a több kulcsemberét nélkülöző PVSK Ndjodo sérülése és Zámbó kiállítása után nem tudott igazi ellenfele lenni a Siklósnak.

Labdarúgó mérkőzés: Siklós-Thermal SPA - Pécsi VSK 3-0 (2-0)
    Férfi Labdarúgás,
    Megye I. o. 27. forduló: Siklós, 200 néző.

• Megye I. - A huszonhetedik forduló eredményei
    2019.05.12 18:05 | Férfi Labdarúgás | 119

Férfi Labdarúgás Megye I-es bajnokság, 27. forduló. Eredmények és tabella.

• Büntetőpárbaj döntött
    2019.05.12 10:18 | Vízilabda  | 99

Szenzációs végjáték után ötméteresekkel nyertünk idegenben, ám semmi nem dőlt el, ez csak egy állomása volt a két csapat párharcának a 9. helyért.

Szentes - PVSK-Mecsek Füszért 10-12 (2-1, 2-2, 4-2, 0-3, 2-4)
    Férfi Vízilabda OB I. rájátszás (9-10. hely), 1. mérkőzés. Szentes, Városi Sportuszoda