7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Vereséget szenvedtek az Öregfiúk Komlón
    2020.03.15 12:19 | Szabadidő

Nagypályás Öregfiú labdarúgó csapatunk, Komlón lépett pályára, és hiába vezetett már a 8. percben, minimális különbségű vereséget szenvedett.

Labdarúgó mérkőzés: Komlói Bányász – Pécsi VSK 2-1 (1-1)
    Férfi Labdarúgás, Megyei Öregfiúk bajnokság, id. Dárdai Pál csoport, 14. forduló: Komló, Bányász Stadion: nézők nélkül

• Nem bírt egymással a két csapat
    2020.03.14 16:25 | Férfi Labdarúgás

Mivel csak a csapatokhoz tartozó legszűkebb belső kör vehetett részt a mérkőzésen, csak kevesen láthatták, hogy a nyitányon győzelemmel kezdett labdarúgó csapatunk ezúttal egy pontot szerzett a jól játszó Siklós ellen.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK Thermál Spa Siklós 0-0
    Férfi Labdarúgás, Megyei bajnoki mérkőzés, 16. forduló: PVSK (volt PEAC), labdarúgó pálya: nézők nélkül

• A vízilabda eseményeket is elhalasztják
    2020.03.14 06:37 | Vízilabda

Az MVLSZ döntése értelmében a vízilabda-bajnokságot is felfüggesztik.

• Szombattól minden kosárlabda mérkőzés elmarad
    2020.03.13 15:56 | Férfi Kosárlabda

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének döntése értelmében 2020.03.14-én 00:00 órától minden kosárlabda versenyrendszert felfüggesztenek

• Zárt kapus lesz a PVSK- Siklós focimeccs
    2020.03.13 12:17 | Férfi Labdarúgás

Az MLSZ által kiadott közlemény értelmében csak minimális számú személy lehet jelen a PVSK - Siklós Megye I-es labdarúgó mérkőzésen, még szurkolók sem jöhetnek.

• Szünetelnek az ökölvívó edzéseink
    2020.03.13 09:52 | Ökölvívás

A PVSK vezetőségének döntése értelmében az Ökölvívó szakosztály edzései határozatlan ideig szünetelnek.

• Elmarad a Frankofón-kupa
    2020.03.13 09:32 | Petanque

A hazai szövetség tájékoztatása alapján elmarad a jövő hétvégére tervezett petanque Frankofón-kupa.

• Szombaton ismét vissza kell vágnunk
    2020.03.12 18:46 | Férfi Kosárlabda

Zárt kapuk mögött fogadjuk szombaton az OSE-Lions-t, Dragasevics Veljko szerint azonban hazai pályán így is győznünk kell.

• Zárt kapus meccsen is győzött a PVSK-Veolia
    2020.03.11 19:27 | Férfi Kosárlabda

Kaposvári KK - Pécsi VSK-VEOLIA 73-86 (17-22, 16-12, 15-23, 25-29)

• Zárt kapuk mögött játszik a kosárlabdacsapatunk
    2020.03.11 13:51 | PVSK

A Kormány által kihírdetett rendkívüli vészhelyzet intézkedéseinek megfelelően zárt kapuk mögött rendezik kosárlabdacsapatunk következő két mérkőzését.

• Lendületből mehet tovább csapatunk
    2020.03.11 09:34 | Férfi Labdarúgás

Bólyban azért is volt fontos nyerni, mert megadta a pozitív alaphangot a folytatásra, és jó lendületet biztosíthat a további mérkőzésekre, például akár a hétvégi Siklós ellenire is.

• Vadász Kitty egy év után országos bajnokságot nyert
    2020.03.10 14:03 | Szabadidő

A PVSK magasugrója, a sérüléséből adódóan több mint egyéves kihagyás után, ismét országos bajnokságot nyert Magyarország Szenior Atlétika Bajnokságán.