7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokság
    2014.12.03 21:39 | Judo  | 553

2014.11.30-án rendezték meg a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokságot Budapesten. A PVSK Judo Szakosztályából 6 versenyző lépett tatamira, ezzel képviselve egyetemét, és szakosztályunkat. A versenyzők amatőr, és profi kategóriában versenyezhettek. A versenyen 17 felsőoktatási intézmény 173 versenyzője vállalta a küzdelmeket.

• Ökölvívó sikerek az eszéki utánpótlás versenyen
    2014.12.03 20:47 | Ökölvívás  | 869

A Horvátországban, az "Eszék Open" elnevezésű ökölvívó versenyen serdülő korcsoportban, 43 kg-ban Matyovszky Bence ezüstérmet szerzett. A junior korcsoportban Molnár Antal +80 kg-ban 2. helyet, míg ugyancsak junior kategóriában 63 kg-ban Tóth Viktor 1. helyet szereztek.

• PVSK-s az év legjobb up tájfutója és az év legjobb edzője
    2014.12.03 19:53 | Tájékozódási Futás  | 810

Magyar Tájékozódási Futó Szövetség elnökségének november végi döntése értelmében az év tájfutója az utánpótlás versenyzők között Szuromi Hanga PVSK versenyzője, az év edzője Viniczai Ferenc PVSK tájfutó szakosztályának - többszörös bajnok - vezetőedzője lett.

• Örökké a kosárlabda Rab-ja marad
    2014.12.02 08:50 | Férfi Kosárlabda | 1541

Interjú Rab Gyula kosárlabda edzővel
    ---
    Nagy ívű kosárlabdázó pályafutása 17 éves korában kezdődött a PVSK-ban, majd sztárjátékosból, európai küzdelemben, a Szaporta Kupában résztvevő csapat, a Matáv sztáredzője lett. Nem mellesleg, játékosként, az első magyarországi hárompontos kosár szerzője. Jelenleg munka mellett, a PVSK egyik korosztályos csapatának edzője. Stílszerűen, egy öltöző padján ücsörögve beszélgettem vele pályafutásáról.

• Küzdelmes helyi női focirangadó
    2014.11.30 16:04 | Női Labdarúgás  | 379

A valamikori vérre menő helyi rangadó mára már klasszikus, küzdelmes csatává alakult. A vasárnapi, őszi műfüves női foci találkozón nyert ugyan a PMFC, de a sérülésektől tizedelt PVSK alaposan felszívta magát erre a meccsre.

• Ha erősíteni tudunk, előreléphetünk a tabellán
    2014.11.28 12:31 | Férfi Labdarúgás | 531

Félidejéhez érkezett a Megye I-es labdarúgó bajnokság. A csapat vezetőedzőjével, Túri Zsolttal értékeljük az elmúlt időszakot, és a csapat előtt álló feladatokról is beszéltünk.

• Visszatérés bajnoki címmel
    2014.11.26 14:54 | Judo  | 542

Ez hétvége sem telt el bajnoki arany érem nélkül a judo szakosztálynál.

• Nagyon vártuk az első hazai győzelmet
    2014.11.26 13:50 | Vízilabda  | 599

Nagyon vártuk az első hazai győzelmet, de sajnos most sem sikerült. A PVSK Mecsek Füszért csapata talán az idény legrosszabb játékával kapott ki egy igen fontos mérkőzésen.

• OSC után, UVSE előtt a PVSK Mecsek Füszért
    2014.11.25 13:41 | Vízilabda  | 495

Az OSC ellen megmutatta a csapat, hogy van tartása. Bár kikaptunk a több válogatott játékost felvonultató budapesti csapattól, nincs szégyenkezni valónk. A szombati játékunk alapján kötelező győzelem kell, hogy legyen az UVSE elleni, számunkra (a végelszámolásnál) létfontosságú mérkőzés.

• Balszerencsés jubileum
    2014.11.24 10:28 | Férfi Kosárlabda | 236

100. alkalommal vezényelte a csapatot Csirke Ferenc bajnoki mérkőzésen, de az ünneplés a lefújás után elmaradt, dudaszós triplával nyert a Sopron Sördögök.

• Ezúttal Zalaegerszegen vesztettek...
    2014.11.23 17:35 | Női Labdarúgás  | 390

A sérülések miatt létszámhiánnyal küzdő PVSK, ezúttal Zalaegerszegen szenvedett vereséget.

• Műfüves helycserés támadás
    2014.11.23 13:23 | Férfi Labdarúgás | 552

A PVSK- Sellye mérkőzés tétje az volt, hogy ha nyer a PVSK, akkor helyet cserél a két csapat a tabellán. Sajnos ez nem sikerült...