7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• U11 Mikulás Kupa, Szekszárd
    2014.12.08 11:43 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 1127

Negyedik alkalommal megrendezett Mikulás-kupára (2004. január elseje után születettek) a PVSK U11-es csapata is meghívást kapott.

• U21: Ismét hozták a kötelezőt Czigler László fiai
    2014.12.06 20:14 | Férfi Kosárlabda | 275

Nem könnyítette meg a Kaposvár a pécsi fiatalok dolgát, de Sértőék vették az akadályt!

• Magasból a mélybe - frissítve
    2014.12.06 20:04 | Férfi Kosárlabda | 245

Harminc percnyi szárnyalás után (húsz ponttal is vezetett csapatunk) hirtelen zuhant a mélybe a Pécsi VSK-PNNONPOWER Kaposváron.

• Kaposvári KK - PVSK-PANNONPOWER
    2014.12.06 17:58 | Férfi Kosárlabda | 290

2014.12.06. szombat 18:00 óra. Élő (Online) tudósítás a negyedek eredményéről.

• Sikeresen indult Szabadkával az együttműködés
    2014.12.03 22:29 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 291

2014.11.24-én vasárnap a női és férfi kosárlabda utánpótlás - U11, U12, U15 - csapataink Szerbiában, Szabadkán vendégeskedtek. A Spartak Szabadka egyesülete a várossal közösen egy rendezvénysorozatot szervezett „Mindenki Kosárlabdára!” címen. Az esemény keretein belül rendezték meg azt az utánpótlás tornát, amire két-két női és férfi utánpótlás csapatunk kapott megtisztelő meghívást. Szabadka nagyon jó házigazda volt, csapatainkat szeretettel fogadták.

• Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokság
    2014.12.03 21:39 | Judo  | 553

2014.11.30-án rendezték meg a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Judo Bajnokságot Budapesten. A PVSK Judo Szakosztályából 6 versenyző lépett tatamira, ezzel képviselve egyetemét, és szakosztályunkat. A versenyzők amatőr, és profi kategóriában versenyezhettek. A versenyen 17 felsőoktatási intézmény 173 versenyzője vállalta a küzdelmeket.

• Ökölvívó sikerek az eszéki utánpótlás versenyen
    2014.12.03 20:47 | Ökölvívás  | 869

A Horvátországban, az "Eszék Open" elnevezésű ökölvívó versenyen serdülő korcsoportban, 43 kg-ban Matyovszky Bence ezüstérmet szerzett. A junior korcsoportban Molnár Antal +80 kg-ban 2. helyet, míg ugyancsak junior kategóriában 63 kg-ban Tóth Viktor 1. helyet szereztek.

• PVSK-s az év legjobb up tájfutója és az év legjobb edzője
    2014.12.03 19:53 | Tájékozódási Futás  | 810

Magyar Tájékozódási Futó Szövetség elnökségének november végi döntése értelmében az év tájfutója az utánpótlás versenyzők között Szuromi Hanga PVSK versenyzője, az év edzője Viniczai Ferenc PVSK tájfutó szakosztályának - többszörös bajnok - vezetőedzője lett.

• Örökké a kosárlabda Rab-ja marad
    2014.12.02 08:50 | Férfi Kosárlabda | 1540

Interjú Rab Gyula kosárlabda edzővel
    ---
    Nagy ívű kosárlabdázó pályafutása 17 éves korában kezdődött a PVSK-ban, majd sztárjátékosból, európai küzdelemben, a Szaporta Kupában résztvevő csapat, a Matáv sztáredzője lett. Nem mellesleg, játékosként, az első magyarországi hárompontos kosár szerzője. Jelenleg munka mellett, a PVSK egyik korosztályos csapatának edzője. Stílszerűen, egy öltöző padján ücsörögve beszélgettem vele pályafutásáról.

• Küzdelmes helyi női focirangadó
    2014.11.30 16:04 | Női Labdarúgás  | 378

A valamikori vérre menő helyi rangadó mára már klasszikus, küzdelmes csatává alakult. A vasárnapi, őszi műfüves női foci találkozón nyert ugyan a PMFC, de a sérülésektől tizedelt PVSK alaposan felszívta magát erre a meccsre.

• Ha erősíteni tudunk, előreléphetünk a tabellán
    2014.11.28 12:31 | Férfi Labdarúgás | 531

Félidejéhez érkezett a Megye I-es labdarúgó bajnokság. A csapat vezetőedzőjével, Túri Zsolttal értékeljük az elmúlt időszakot, és a csapat előtt álló feladatokról is beszéltünk.