7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• A PVSK az egyesületi váltóbajnok
    2014.10.28 20:16 | Tájékozódási Futás  | 555

A bajnoki hétvége utolsó versenyére is tartogattak érdekességet a diósgyőri rendezők: az egyesületi váltóbajnokságot - története során először - “sprintesített” formában bonyolították le. Kisebb újdonság volt, hogy (a bajnoki szabályzat alól felmentést kérve) az ötfős kategóriákban a pár évvel korábbi szisztéma szerint egyáltalán nem volt kötött a futási sorrend.

• Búcsúztunk a Hepp kupától
    2014.10.28 18:43 | Férfi Kosárlabda | 267

Az első félidőben hengerelt a Bonyhád, így ellenfelünk jutott 16 közé a Dr. Hepp Ferenc Emlékkupában.
    ---
    PVSK-Kronosz Kiadó - B-Beton Bonyhádi KSE 65-81 (17-26, 12-19, 18-19, 18-17)
    Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok.

• Gólzáporos győzelem Himesházán
    2014.10.28 10:08 | Szabadidő | 394

Kaszáltak az Öregfiúk!
    ---
    Himesháza - Pécsi VSK  2-9  (1-5)
    Megye I. Öregfiú bajnokság, Északi csoport 7. forduló. Vezette: Papp (Schuller, Torma)

• Utánpótlás eredmények, Megye I. - NB II.
    2014.10.27 14:52 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 395

Férfi labdarúgó utánpótlás bajnokságok, 11. forduló eredményei.

• Edzői értékelés, Kaposvár - PVSK 8-5
    2014.10.27 14:20 | Vízilabda  | 415

Bereczki Miklós vezetőedző értékelte a Kaposvári VK - PVSK Mecsek Füszért mérkőzést.

• Góleső hullott Győrben
    2014.10.26 15:35 | Női Labdarúgás  | 334

Győri ETO - Pécsi VSK 20-1 (9-0)
    Labdarúgás, NB II. Nők: Nyugati csoport, Győr: 50 néző.

• Pontokért ment Bólyba a PVSK
    2014.10.26 13:32 | Férfi Labdarúgás | 473

Az elmúlt heti nagyszerű hazai győzelem után Bólyban próbált pontot, vagy pontokat szerezni a PVSK labdarúgó csapata. Sikerrel...
    ---
    Bólyi SE - PVSK Labdarúgó Kft. 0-2 (0-1)
    Labdarúgás, Megye I. 11. forduló. Bóly: 150 néző. V.: Joó Csaba, (Szabó D., Bózsa B.)

• Kilencvenöt évből, negyedszázad újkori történelem
    2014.10.26 04:54 | PVSK | 475

Ebben az évben 95 éves a PVSK!
    ---
    Ez év tavaszán, a Kikelet Hotelben, kettős jubileumra gyűltek össze a PVSK vezetői, sportolói, és a város prominens képviselői. Egyrészt azért, hogy az idén 95 éves PVSK-át, másrészt, hogy ezt az egyesületet több mint negyedszázada vezető Czerpán István ügyvezető elnököt köszöntsék.

• Megvan az első, jöhet a többi
    2014.10.25 21:48 | Férfi Kosárlabda | 324

A jó kezdést követően ezúttal a vége is jó volt, az Alba Fehérvár ellen győzött a PVSK-PANNONPOWER.
    ---
    Pécsi VSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár 98-79 (24-19, 50-41, 73-62, 98-79)
    NBI. A csoport, alapszakasz. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

• Kaposváron maradtak a pontok
    2014.10.25 21:30 | Vízilabda  | 427

Az első negyed a pécsi csendespihenő részére esett és ezt már nem tudtuk sajnos ledolgozni.
    ---
    Kaposvári VK - PVSK Mecsek Füszért 8:5 (3-0, 2-1, 2-3, 1-1)
    E-ON Férfi Vízilabda OB I. bajnokság 4. forduló. Csík Ferenc Uszoda, Kaposvár

• PVSK a PANNON TV-ben
    2014.10.25 15:09 | Férfi Kosárlabda | 1130

PVSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár mérkőzés a PANNON TV műsorán.

• Tudósítások a hétvégi mérkőzésekről
    2014.10.23 20:38 | PVSK | 339

A mérkőzésekről (eseményekről) tájékozódhat - a hétvégén többször frissülő - tudósításainkból.
    Eredmények, tabellák, képek, edzői nyilatkozatok, egyéb információk.