7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• BB1 interjú Csirke Ferenc vezetőedzővel
    2014.11.12 10:10 | Férfi Kosárlabda | 312

Csirke Ferenc a ZTE legyőzése után egy nappal adott interjút a BB1.hu-nak "Csak egészség legyen!" címen. PVSK-PANNONPOWER vezetőedzője értékelte a bajnokságból eltelt időszakot.

• A PVSK hétpróbázója az Egyesült Államokban is Rióra gondol…
    2014.11.12 08:35 | Atlétika  | 352

Czúth Réka a PVSK magasugrója, aki részt vett a 2010 augusztus végi szingapúri I. Ifjúsági Olimpián, jelenleg az Egyesült Államokban tanul. Sportágat is váltott a magasugróból, hétpróbázó lett, és nagy esélye van a Rió de Janeiró-i olimpiai részvételre. Réka, Szingapurból történő hazajövetele után 2010 szeptember végén, az azóta már megszűnt, pécsi Rádió Aktív sportműsorában számolt be élményeiről, közvetlenül az ifi olimpia után, ebből a riportból olvashatnak most részleteket.

• Négyet bányásztak Komlón
    2014.11.11 09:49 | Szabadidő | 334

Komlón szerepeltek a labdarúgó öregfiúk. Bár négy gólt lőttek, mégis csak egy ponttal tértek haza.
    ---
    Komló - PVSK 4-4 (2-2)
    Labdarúgás, Megyei Öregfiúk bajnokság, Északi cs.: Komló: 50 néző

• A Mohács volt a vendég a Verseny utcában
    2014.11.09 13:56 | Férfi Labdarúgás | 558

Az utóbbi időben jól szereplő PVSK, a vidéken is veszélyes, jelenleg a 8. helyen álló  Mohácsot fogadta a Verseny utcában. A csapatok testvériesen megosztoztak a pontokon.
    ---
    Pécsi VSK - Mohácsi TE 0-0
    Labdarúgás, Megye I. 13. forduló. Pécs, Verseny u. 150 néző

• Éremesélyestől kaptak ki a női focisták
    2014.11.09 13:36 | Női Labdarúgás  | 423

A PVSK női labdarúgó csapata a találkozó előtt 12 ponttal a tabella harmadik helyén álló Videotont fogadta a Verseny utcában.

• Utánpótlás eredmények, NB II. Dél-Nyugat
    2014.11.09 10:33 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 653

Sikeres hétvégén vannak túl utánpótlás focistáink. A Kaposvár (felnőtt csapatuk az elmúlt szezonban még NB I.-es volt) otthonában az U21 döntetlent ért el úgy, hogy az ellenfél a félidőben még 3-0-ra vezetett, U17 csapatunk viszont győzni tudott. U15 és U14 csapataink nagyarányú győzelmet szereztek Várkői stadionban a Bonyhád ellen. A 13. forduló eredményei. Jegyzőkönyvek.

• Edzői értékelés, PVSK-PANNONPOWER - Zalakerámia ZTE KK
    2014.11.07 22:27 | Férfi Kosárlabda | 244

Csirke Ferenc vezetőedző értékelte a PVSK-PANNONPOWER - Zalakerámia ZTE KK mérkőzést.
    YouTube VIDEÓ a sajtótájékoztatóról !!

• Tudósítások a hétvégi mérkőzésekről 11.08-től, 11.09-ig
    2014.11.07 14:28 | PVSK | 250

A mérkőzésekről (eseményekről) tájékozódhat - a hétvégén többször frissülő - tudósításainkból.
    Eredmények, tabellák, képek, edzői nyilatkozatok, egyéb információk.

• Jó hajrával győzelem
    2014.11.06 21:43 | Férfi Kosárlabda | 263

Sorozatban harmadik győzelmét szerezte csapatunk, ezúttal a Zalaegerszeget ellen.
    ---
    Pécsi VSK-PANNONPOWER – Zalakerámia ZTE KK 93-83 (21-15, 24-24, 15-24, 33-20)
    NBI. A-csoport, alapszakasz. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok.

• BB1 ajánló, PVSK-Pannonpower - Zalaegerszeg
    2014.11.06 14:05 | Férfi Kosárlabda | 298

Csütörtök este fél héttől a Zalaegerszeget látja vendégül a Pécsi VSK a bajnokság hatodik fordulójában. A találkozót a hazaiak várhatják jobb formában, hiszen a gyengébb szezonkezdet után előbb otthon az Albát, majd idegenben a Jászberényt is legyőzték.

• Edzői értékelés, BVSC - PVSK Mecsek Füszért 8-9
    2014.11.06 13:44 | Vízilabda  | 580

Bereczki Miklós vezetőedző értékelte a BVSC - PVSK Mecsek Füszért mérkőzést.