7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Otterbein Laura Diákolimpiai Bajnok ötpróbában
    2015.06.11 21:32 | Atlétika  | 501

Otterbein Laura a PVSK versenyzője, a múlt héten Székesfehérváron megrendezett Atlétika Diákolimpián, a IV. korcsoportban versenyezve, ötpróbában országos bajnoki címet szerzett.

• PVSK Kosárünnep a Kossuth téren
    2015.06.09 21:24 | PVSK | 1003

Idén szabadtérre költözik a PVSK Kosárünnep, a Kossuth téren egy igazi utcai kosárlabda fesztivállal búcsúzunk a 2014/15-ös szezontól. Fellép a Face Team ami a nap egyik fénypontja lesz.

• Két nyolcas csoporttal indul ősszel a Férfi Vízilabda OB I.
    2015.06.09 17:04 | Vízilabda  | 338

A Magyar Vízilabda Szövetség elnöksége elfogadta a Liga javaslatát és két nyolcas csoporttal indul majd ősszel az E.ON férfi OB I-es bajnokság. A döntés azt is jelenti, hogy a PVSK Mecsek Füszért csapata az első osztályban maradhat.

• A kosárlabdázástól-a londoni olimpián át-a teniszig
    2015.06.09 14:41 | Férfi Kosárlabda | 701

PVSK történelem: Lovrics István kosárlabdázó olimpikon, az 1948-as londoni olimpia résztvevője.

• Éjszakai OB. - Négy bajnoki cím és szakosztály elsőség
    2015.06.09 14:07 | Tájékozódási Futás  | 730

Június 6-án szombaton a Gerecse hegységben, Héreg mellett rendezték a tájékozódási futók Éjszakai Országos Bajnokságát. A Pécsi VSK versenyzői négy bajnoki címet és számos helyezést szereztek, ezzel a legeredményesebb szakosztály a PVSK lett.

• Videó: Interjú Csirke Ferenc vezetőedzővel
    2015.06.09 13:48 | Férfi Kosárlabda | 339     Médiafigyelő

Halász Ákos egy, Csirke Ferenc három évre írt alá a PVSK-PANNONPOWER férfi kosárlabda csapatunkhoz a pénteki sajtótájékoztató keretein belül. A tájékoztató után készítette a pecsinapilap.hu Csirke Ferenc vezetőedzővel az itt megtekinthető interjút.

• 16 csapatos lesz a vízilabda OB I. ?
    2015.06.08 17:19 | Vízilabda  | 432     Médiafigyelő

Amennyiben a legfelső grémium is jóváhagyja, akkor a következő szezonban az eddigi 14 csapat helyet 16 szerepel a bajnokságban, két csoportban. A DigiSport kamerái előtt Tóth Sándor, a szövetség alelnöke beszélt ennek okairól.

• PVSK-Panthers - Szezonértékelés Szabó Gergellyel
    2015.06.08 10:02 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 360

A Pécsi VSK Férfi Kosárlabda Utánpótlás Szakosztály csapatai lassan a 2014-15-ös szezon végéhez érnek. Edzőinket kérdeztük, hogyan értékelik a közös munkát, az eredményeket, illetve milyen célkitűzéssel vágnak neki az augusztusban kezdődő alapozásnak csapataikkal. Kérdéseink alapján a PVSK-Panthers U12 ”B” csapatának edzője, Szabó Gergely értékelte a szezont.

• Egy kettőre hetedik hely
    2015.06.07 19:35 | Férfi Labdarúgás | 706

Az ormánsági fürdőcentrummá előlépett, és valamikor sikercsapattal rendelkező Sellyére látogatott a bajnokság utolsó fordulójában a PVSK.

Labdarúgó mérkőzés: Sellye VSK - PVSK 2-1  (2-0)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 30. forduló. Sellye, Sporttelep 200 néző

• Lány U11 Országos Jamboree - 3. nap, 3. hely
    2015.06.07 13:02 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 1062

Az U11 Országos Jamboree 3. napján a 3. helyért játszott a Pécsi VSK Kisgőzös. Végig fölényesen vezetve nyerték a lányok a mérkőzést és 3. helyen végeztek az országos döntőn.

PVSK Kisgőzösök U11 - Törekvés SE 76-29 (18-2, 14+5-6+7, 19-8, 20-6)
    U11 Országos Jamboree. Miskolc, Egyetemi Körcsarnok 300 néző

• Lány U11 Országos Jamboree - 2. nap
    2015.06.06 22:36 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 295

Az U11 Országos Jamboree 2. napján két győzelmet szerzett a PVSK Kisgőzös és a 3. helyért játszik vasárnap  Miskolcon az Egyetemi Körcsarnokban.

PVSK Kisgőzösök - Vasas Amazonok 42-41 (14-10, 7+6-10+7, 9-5, 6-9)
    U11 Országos Jamboree. Miskolc, Egyetemi Körcsarnok 100 néző

• Labdarúgás Utánpótlás Megye I. - 20 lőtt gól a záró fordulóban
    2015.06.06 21:02 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 418

Záró fordulójához érkezett az Utánpótlás Megye I-es bajnokság. U17- és U19-es csapatunk a Sellye VSK-t fogadta és 20 gólt lőtt a két mérkőzésen.