7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• 22 érmet szereztek Siklóson ifjú judokáink
    2015.03.10 13:36 | Judo  | 779

Ismét népes csapattal lépett tatamira a PVSK Judo Szakosztálya, a Siklóson megrendezett Regionális Rangsor versenyen. A "D" korcsoporttól a serdülő korosztályig minden korcsoportban képviseltették magukat versenyzőink. A hosszú nap eredménye 22 érem lett.

• Olimpiai bajnokokkal Ambrus Tamás gyógyulásáért
    2015.03.10 09:36 | Vízilabda  | 1163

E-On Férfi Vízilabda OB I. bajnokság 23. forduló: PVSK-Mecsek Füszért - Szolnok

Különleges hazai mérkőzéssel folytatódik az OB I-es férfi vízilabda bajnokság most szombaton, azaz március 14-én 19:00 órakor az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában. Az olimpiai bajnokokkal teletüzdelt Szolnok vendégeskedése önmagában is igazi pólóscsemege, ugyanakkor a meccs jótékony célt is szolgál, mégpedig a súlyos betegséggel küzdő korábbi pécsi mester, Ambrus Tamás megsegítésére.

• Szombaton kezdődik a kosárlabda NBI. középszakasza
    2015.03.09 16:33 | Férfi Kosárlabda | 472

Szombaton véget ért a férfi kosárlabda bajnokság alapszakasza, a sorrend kialakulását követően a mai napon egyeztettek a csapatok a sorsolás szerinti folytatásról.

• Megye I. utánpótlás bajnokságok - Indul a tavasz
    2015.03.09 14:42 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 441

Folytatódik a tavaszi fordulókkal a Férfi Labdarúgás Utánpótlás Megye I. bajnokság az U19, illetve U17 korosztályban. Csapataink egy győzelemmel és egy vereséggel kezdtek.

• Videó: 31. Pécs-Harkány - RAJT és CÉL
    2015.03.09 13:11 | Pécs-Harkány Futóverseny | 827

A 31. Pécs-Harkány Országúti Futóverseny rajt előtti- és a célba érkezés pillanatai.

• Pécs-Harkány 2015 eredménylisták
    2015.03.08 19:05 | Pécs-Harkány Futóverseny | 1909

Az alábbiakban olvasható és letölthető a Pécs-Harkány 2015 évi országúti futóverseny eredménylistája, kategóriákra bontva.

• Elszántság nélkül nincs három pont
    2015.03.08 16:39 | Férfi Labdarúgás | 424

A gyönyörű időben lejátszott, jó iramú találkozón korán, már a 6. percben vezetéshez jutott a hazai csapat, amelyet a 29. percben egalizáltunk.

Labdarúgó mérkőzés: Ócsárd - PVSK 1-1 (1-1)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 17. forduló. Ócsárd, 150 néző

• Ezúttal a kanizsai gőzös robogott sebesebben
    2015.03.08 16:02 | Női Labdarúgás  | 321

Ismét vereség, ezúttal  Nagykanizsán kapott ki a PVSK női labdarúgó csapata.

Labdarúgó mérkőzés: Nagykanizsa - PVSK 6-1 (2-1)
    Női Labdarúgás NBII. Nugati csoport, 12. forduló. Nagykanizsa, 50 néző

• Csúcsrendezvény, csúcsnevezéssel, pályacsúcs nélkül
    2015.03.08 15:14 | Pécs-Harkány Futóverseny | 1083

Soha ennyi résztvevője nem volt még a Pécs-Harkány futóversenynek!

• NBII. utánpótlás bajnokságok - Indul a tavasz
    2015.03.07 21:30 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 568

Folytatódik a tavaszi fordulókkal a Férfi Labdarúgás Utánpótlás NBII-es bajnokság az U21, U17, U15, U14 korosztályban. Csapataink szombaton felemás eredményekkel kezdtek.

• Élő: Szeged - PVSK-PANNONPOWER
    2015.03.07 17:37 | Férfi Kosárlabda | 298

2015.03.07. 18:00 óra | ÉLŐ tudósítás a mérkőzésről !!

• Élő: OSC - PVSK Mecsek Füszért
    2015.03.07 09:55 | Vízilabda  | 398

2015.03.07. 11:00 óra | ÉLŐ tudósítás a mérkőzésről !!