7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Sok néző, adakozás világsztárokkal
    2015.03.14 21:35 | Vízilabda  | 709

Az olimpiai- világ- és európa-bajnokokat felvonultató Szolnok volt a vendége a PVSK Mecsek Füszért csapatának. Bár 17-3-ra kikapott csapatunk a mai estén ez másodlagos volt. Az Abay Sportuszoda zsúfolásig megtelt nézőkkel, sokan adakoztak a világsztárokkal és a pécsi játékosokkal együtt Ambrus Tamás gyógykezelésének anyagi támogatásáért. Ma igazán ez számított, köszönjük mindenkinek!

PVSK Mecsek Füszért - Szolnok 3-17 (0-4, 1-3, 0-4, 2-6)
    E-On Férfi Vízilabda OB I. bajnokság 23. forduló. Pécs, Abay N.O. Sportuszoda

• A fontos dolgok a második félidőben történtek
    2015.03.14 16:29 | Férfi Labdarúgás | 564

Az első félidőben helyzetek voltak, a második játékrészben már gólok is. Nyert a PVSK a Beremend ellen.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Beremendi Építők 4-2 (0-0)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 18. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 150 néző

• Labdarúgó Utánpótlás NBII. eredmények
    2015.03.14 13:41 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 553

Utánpótlás NBII-es bajnokság Dél-Nyugati csoport U21, U17, U14 korosztály eredményei. Ez a hétvége nem sikerült csapatainknak.

• A kupagyőztes ellen, egy nemes ügyért játszik vízilabda csapatunk
    2015.03.13 22:20 | Vízilabda  | 523

Az E-On Férfi Vízilabda Bajnokság 23. fordulója két szempontból is különleges lesz a PVSK Mecsek Füszért csapatának. Egyrészt a Magyar Kupagyőztes és a tabellát vezető - a BL-ben is kiválóan szereplő - Szolnok lesz a vendég. Másrészt a Pécs volt edzőjének Ambrus Tamásnak a gyógyulásáért gyüjt a PVSK a vízilabda társdadalommal eggyütt. Az elmúlt mérkőzésről, a szombati mérkőzésről, illetve volt mesteréről kérdeztük Lukács Gergely vezetőedzőt.

• Messze ment a győzelemért a PVSK-Kronosz Kiadó
    2015.03.13 20:12 | Férfi Kosárlabda | 323

A Férfi Kosárlabda NBI. B. bajnokság 19. fordulójában a PVSK-Kronosz Kiadó csapata a 2. félidőben (26. perc) ledolgozta 10 pontos hátrányát és innentől már végig vezetve győzött a 9. helyen álló SMAFC-NYME otthonában.

• Rákossy Balázs a PVSK Férfi Kosárlabda Szakosztály elnöke
    2015.03.13 18:35 | Férfi Kosárlabda | 643

A PVSK Férfi Kosárlabda Szakosztály felkérését elfogadva Rákossy Balázs államtitkár tölti be az eddig üres szakosztályelnöki posztot. A mai napon sajtótájékoztató keretein belül jelentette be a PVSK és annak Férfi Kosárlabda Szakosztálya, hogy a szakosztály elnöki posztját elfogadta Rákossy Balázs a Nemzetgazdasági Minisztérium európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkára.

• A PVSK is összefogott Ambrus Tamás gyógyulásáért
    2015.03.13 15:28 | PVSK | 820

Az utóbbi hetekben a vízilabda társadalom egy emberként fogott össze a sikeres edző és sportvezető Ambrus Tamás gyógyulásáért, gyógykezeléseinek anyagi támogatásáért. A kezdeményezés mellé az elsők között csatlakozott a PVSK, illetve a PVSK Mecsek Füszért vízilabda csapata.

• Középszakasz ízelítő és Radler kóstoló
    2015.03.13 13:23 | Férfi Kosárlabda | 261

Hozz magaddal még egy drukkert, kóstoljátok meg a Pécsi Sörfőzde Zrt. termékeit és szurkoljatok a Pécsi VSK-PANNONPOWER-nek a Körmend elleni rangadón! A mérkőzésünk bevételét a súlyos betegséggel küzdő korábbi pécsi mester, Ambrus Tamás megsegítésére ajánljuk.

• A PVSK rendezői és versenyzői is jól szerepeltek a Pécs-Harkányon
    2015.03.11 14:10 | Pécs-Harkány Futóverseny | 647

A Pécs-Harkány Országúti Futóverseny idén nagyon sikeresen zárult. A sikerek érdekében, mint a PVSK szakemberei, mint sportolói nagyon sokat tettek. PVSK-s versenyzők eredményei...

• Az orosz rulettet az UVSE nyerte a Margitszigeten
    2015.03.11 13:14 | Vízilabda  | 386

Egy végig kiélezett és izgalmas mérkőzésen az UVSE otthonában kapott ki a PVSK Mecsek Füszért úgy, hogy a 2. negyedben már két góllal is vezetett. Folytatás szombaton a Szolnok ellen.

UVSE - PVSK Mecsek Füszért 8-7 (1-2, 2-2, 3-2, 2-1)
    E-On Férfi Vízilabda OB I. bajnokság 22. forduló. Budapest, Margitsziget

• Élő: UVSE - PVSK Mecsek Füszért
    2015.03.11 10:42 | Vízilabda  | 550

2015.03.11. 11:30 óra | ÉLŐ tudósítás az eredmény állásáról !!

• Hatpontos mérkőzés az UVSE otthonában
    2015.03.10 22:32 | Vízilabda  | 368

Az E-On Férfi Vízilabda Bajnokság 22. fordulójában egy szokatlan időpontban szerdán 11:30 órakor játszik a PVSK Mecsek Füszért az UVSE csapatával Budapesten a Margitszigeten. Lukács Gergellyel beszélgettünk az indulás elött.