7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Ha érezzük a közönség szeretetét, csodákra vagyunk képesek
    2015.06.02 18:12 | Férfi Kosárlabda | 434

Interjú Bán Gáborral…

Nemcsak jó eredménnyel zárt, de a közönség, mi több, a helyi társadalmi szereplők, a média szimpátiáját is kivívta a bajnokságban hetedik helyen végzett PVSK-PANNONPOWER kosárlabda csapata. Bán Gábortól, a csapatot működtető Kft. ügyvezetőjétől, azt is megkérdeztem, hogy az utóbbi időben átszabdalt pécsi élvonalbeli sporttérképről mi a véleménye.

• Legyen a PVSK-PANNONPOWER munkatársa
    2015.06.02 16:04 | Férfi Kosárlabda | 462

A PVSK-Marketing Kft. irodavezetői, sportszervezői állás betöltésére keres 1 fő munkatársat. Jelentkezési határidő 2015. június 08.

• Országos döntőre készülnek a Kisgőzösök!
    2015.06.02 14:09 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 291

A hétvégén Miskolc városa ad otthont az U11-es Leány Országos Jamboree-nak, melyen szerepel a PVSK Kisgőzösök kenguru csapata is.

• A Liga javaslata: 16 csapatos OB I-et!
    2015.06.02 13:33 | Vízilabda  | 414     Médiafigyelő

Hétfőn ülésezett a Liga, amely azt javasolta, hogy az E.ON Férfi Vízilabda első osztályú (OBI.) bajnokság következő idényében 16 együttes szerepeljen. A Waterpolo.hu írása.

• Csattanós bajnoki befejezés
    2015.06.02 08:46 | Férfi Kosárlabda | 329

A megyebajnokság utolsó mérkőzésén a megerősített Kozármislennyel találkozott a Pécsi VSK III. A fiúk felszabadultan játszottak, jól védekeztek, jól dobtak és így magabiztos győzelem lett a vége.

PVSK III - Kozármisleny SE 92-60 (25-11, 25-16, 18-21, 24-11)
    Egyed Mihály férfi kosárlabda megyebajnokság. Pécs, Zipernowsky Csarnok

• Rendhagyó sajtótájékoztató a gyepen
    2015.06.01 16:50 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 573

A PVSK is részt vehet a PMFC gyermek csapatainak további foglalkoztatásában.

Rendhagyó sajtótájékoztatót tartott stílszerűen a Várkői Ferenc stadion gyepszőnyegén, Páva Zsolt Pécs polgármestere, és Vári Attila, a PSN Zrt. vezérigazgatója. A téma, a PMFC-vel kapcsolatban kialakult helyzet értékelése, és az ott sportoló, mintegy 350 kis labdarúgó további foglalkoztatása volt.

• Judósok toppon Somogyszobon
    2015.06.01 09:09 | Judo  | 486

A Somogyszobi Judo Club Regionális Rangsor Versenyt rendezett a Kaszói Sportcsarnokban.

• Budafok - PVSK Kronosz Kiadó
    2015.05.31 16:51 | Férfi Kosárlabda | 348

Vasárnap játszott Budapesten bajnoki (rájátszás 8. forduló) mérkőzést a PVSK Kronosz Kiadó NBI B-s csapata. Hatalmas csatában, hosszabbítás után 4 ponttal kapott ki csapatunk.

Budafok - PVSK Kronosz Kiadó 98-94 (23-13, 16-30, 31-22, 16-21, 12-8)
    Férfi Kosárlabda NBI. B. rájátszás (14-24 helyért) 8. forduló. Budapest

• Hajdan volt megyei rangadók íze
    2015.05.31 13:51 | Férfi Labdarúgás | 482

Érvényesült a papírforma, a Komló bajnokként érkezett, és három ponttal távozott.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Komlói Bányász SK  0-2 (0-1)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 29. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 150 néző

• Győzelem az utolsó fordulóban
    2015.05.31 12:00 | Szabadidő | 325

A Pécsi Vasút Öregfiúk labdarúgó együttese hazai pályán az Öregfiúk Santos SE csapatát fogadta, és magabiztosan verte.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Öregfiúk-Santos SE 3-0 (0-0)
    Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 22. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 50 néző

• Labdarúgás Utánpótlás NB II. - U14, U15 15. forduló
    2015.05.30 12:41 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 501

Az NBII-es utánpótlás bajnokság (elmaradt és most pótolt) 15. fordulójában hazai pályán kapott ki U14-es és U15-ös csapatunk a Kozármisleny ellenfeleként.

• PVSK-s judos Európa tetején
    2015.05.29 07:44 | Szabadidő | 539

Kersics Antal, aki a PVSK Judo szakosztályának vezetőedzője, a Balatonfüreden megrendezett Veterán Európa Bajnokságon, az M5-ös kategóriában +100kg-os súlycsoportban versenyzett.