7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• 115. Atlétika Bajnokság, Debrecen
    2010.08.10 00:00 | Atlétika  | 124

Igazán színvonalasan, jó időben, de kissé már a nyári idény végén került megrendezésre, Debrecenben az atléták 115-ik bajnoksága. Ez az eredmények zömén látszott is.

• Zsinóros fehér kosztümben Szingapúrba: Czúth Réka is az ifiolimpián
    2010.08.10 00:00 | Atlétika  | 91

Kedd délután útnak indult a magyar csapat a Szingapúrban augusztus 14. és 26. között első alkalommal rendezendő ifjúsági olimpiára. A keret két pécsi tagja közül az egyik (az úszó Biczó Bence mellett) a PVSK magasugrója, Czúth Réka.

• XVII. Atlétikai Senior Európa Bajnokság, Nyíregyháza
    2010.07.25 00:00 | Atlétika  | 85

Kiemelkedően, a vártnál jobban teljesítettek a  PVSK atlétái az egy héten keresztül megrendezett EB-n, melyen 50 ország 1626 atlétája állt rajthoz.

• Fellobbant az első ifjúsági olimpia lángja
    2010.07.24 00:00 | Atlétika  | 118

Ünnepélyes keretek között lobbant fel az augusztus 14. és 26. között Szingapúrban sorra kerülő első ifjúsági olimpia lángja.

• Célegyenesben az atléták
    2010.07.21 00:00 | Atlétika  | 137

Várakozáson felül szerepeltek a PVSK atlétái az elmúlt fél évben. Freier Balázs, a szakosztály vezetőedzője a következő félév versenyeiről is beszélt.

• Serdülő öszetett OB, Budapest, 2010.07.06-07.
    2010.07.08 00:00 | Atlétika  | 119

A bajnokságon elért PVSK-s eredmények:

• Senior OB, Nyíregyháza
    2010.07.08 00:00 | Atlétika  | 135

Az OB egyben a hamarosan megrendezésre kerülő Európa Bajnokság főpróbája volt. Örvendetes, hogy a pécsi atléták jó formában várják az EB-t. Varga Csaba súlylökés és diszkoszvetésben szerezte meg az I. helyet, Szorre Endre pedig 100 méteren.

• U20-as horvát-magyar-cseh-szlovák válogatott viadal, Veszprém
    2010.07.08 00:00 | Atlétika  | 153

A tegnap megrendezett válogatott négyes viadalon országonként két-két versenyző indult. Czúth Réka magasugrásban szenzációs versenyzéssel 179 cm-es új egyéni csúccsal nyerte a versenyszámot két cseh versenyző előtt.

• Országos ifibajnok a PVSK magasugrója
    2010.07.03 00:00 | Atlétika  | 97

Három korosztály (ifjúsági 16-17, junior 18-19, utánpótlás 20-22évesek) részére rendeztek országos bajnokságot Székesfehérváron, ahol a PVSK atlétái kiemelkedően jól szerepeltek; két bajnokságot és további 17 dobogós, 12 döntös eredményt értek el. Czúth Réka új egyéni csúccsal, 177 centivel nyert az ifjúsági OB-én. Edzője Ferenczi Imre.

• Paulinyi emlékverseny, Budapest
    2010.06.29 00:00 | Atlétika  | 140

Hétvégén rendezték meg 36-ik alkalommal a Paulinyi emlékversenyt.

• U18-as Cseh-szlovák-magyar ifjúsági válogatott viadal
    2010.06.16 00:00 | Atlétika  | 132

Hétvégén rendezték meg  Brno-ban az U 18-as cseh-szlovák-magyar ifjúsági válogatott viadalt. A magyar csapat győzött, bár a fiúk a csehek mögött végeztek mindössze 1 ponttal lemaradva.