7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Labdarúgás Utánpótlás NB II. - Két magabiztos győzelem
    2015.04.19 17:13 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 501

Labdarúgás Utánpótlás NB II. U14- és U15 csapatunk a Bonyhád otthonában két magabiztos győzelemmel zárta a 22. fordulót. A következő 23. fordulóban a Baját fogadják csapataink.

• Minden maradt úgy ahogy volt...
    2015.04.18 19:15 | Férfi Labdarúgás | 281

A Vasút Öregfiúk labdarúgó együttese a hétvégén, Pécsváradon játszott. A meccs pikantériája az volt, hogy a találkozó előtt mindkét csapatnak 22-22-pontja volt, a 6. Pécsvárad csak gólkülönbséggel előzte meg a 7. PVSK-át.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsvárad - PVSK 4-4 (1-1)
    Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 17. forduló. Pécsvárad 50 néző

• Gyász és készülődés a PVSK Mecsek Füszértnél
    2015.04.18 17:04 | Vízilabda  | 415

A héten a PVSK Mecsek Füszért vízilabda csapata a Szentes elleni következő összecsapásra készült amikor jött a szomorú hír, Ambrus Tamás hosszú betegség után elhunyt. A Szentesen lejátszott, és a jővő heti mérkőzésről kérdeztük Lukács Gergely vezetőedzőt, illetve emlékeztünk Ambrus Tamásra.

• Hosszabbításban győzött a a PVSK Kronosz Kiadó
    2015.04.18 15:02 | Férfi Kosárlabda | 296

Hatalmas küzdelemben a 4. negyed végén egyenlő állás után (63-63), a hosszabbításban nyert a PVSK Kronosz Kiadó csapata az NB I. B. rájátszásában Szolnokon.

Szolnoki Olaj U23 - PVSK Kronosz Kiadó 68-72 (14-13, 25-30, 44-42, 63-63, 68-72)
    Férfi Kosárlabda NBI. B. bajnokság, rájátszás a 17-24. helyért. Szolnok

• Labdarúgás Utánpótlás Megye I. - 23. forduló
    2015.04.18 13:03 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 287

A PVSK Megye bajnokságban szereplő U17- és U19-es csapata a Szederkényt fogadta a 23. fordulóban. Mindkét mérkőzésen nagyarányú győzelmet szereztünk. Tabella: U17 2., U19 4. hely.

• Labdarúgás Utánpótlás Megye I. - 22. forduló
    2015.04.18 12:57 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 297

A Megye I-es bajnokság 22. (csütörtökön pótolt) fordulója felemásra sikerült csapatainak.

• Továbbjutottunk a labdarúgó Magyar Kupában
    2015.04.16 19:08 | Férfi Labdarúgás | 426

A PVSK Megye I-es labdarúgó csapata szokatlan időpontban, csütörtökön játszott MK mérkőzést, és már az első félidőben bebiztosította a továbbjutást.

Labdarúgó Mérkőzés: Gyód SK - PVSK 1-4 (0-4)
    Férfi Labdarúgás, Magyar Kupa Megyei selejtező, 2. forduló. Pellérd 50 néző

• „Köszönöm Pécsnek!”
    2015.04.16 11:52 | Vízilabda  | 3654

Búcsú helyett- Ambrus Tamás emlékére…

Csak szórványosan jöttek a hírek egészségi állapotodról, óvva minket a rossz hírektől, bár úgysem hittük volna el! Hogy, Te beteg vagy, na, ne, Te a szálfatermetű sportember, az erő és egészség maga? Hat évet töltöttem Veled, nem volt nap, hogy ne beszéltünk volna, személyesen vagy telefonon, tíz naponként pedig vendég voltál a Pécs TV stúdiójában, ahogy Te mondtad: ”egy kis csevegésre”.

• Elhunyt Ambrus Tamás
    2015.04.16 10:13 | Vízilabda  | 977

Hosszan tartó, súlyos betegség után, életének 51. évében hunyt el a Ferencváros örökös bajnoka, aki 61 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban. Hat évig dolgozott a PVSK-nál vezetőedzőként.

• Nyert a PVSK-PANNONPOWER - Hátradőlhetünk !!
    2015.04.15 20:42 | Férfi Kosárlabda | 309

A TLI-Alba Fehérvár elleni győzelemmel egy fordulóval a középszakasz vége előtt biztossá vált, 7. helyen jutott rájátszásba a Pécsi VSK-PANNONPOWER!  Hátradőlhetünk és várjuk az ellenfelünket a rájátszásban.

PVSK-PANNONPOWER - Alba Fehérvár  91-86  (27-25, 26-22, 20-14, 18-25)
    Férfi kosárlabda bajnokság NB I. középszakasz, 9. forduló. Pécs, Lauber D. Sportcsarnok

• PVSK-PANNONPOWER - Kezünkben a sorsunk
    2015.04.15 15:00 | Férfi Kosárlabda | 228

Az Alba ellen még saját kezünkben a sorsunk, ha győzünk, nem kell izgulnunk az utolsó fordulóban, melyben pihenőnapos lesz csapatunk. Ha ma nyerünk, az egyenlő a biztos 7. hellyel, azaz a rájátszásba jutás mellett azt is elkönyvelhetjük, hogy a 2. helyezettel játszunk a folytatásban.

• Egy győzelem, egy vereség
    2015.04.14 11:56 | Szabadidő | 252

A Pécsi VSK III kosárlabda Öregfiú csapata az utóbbi napokban két meccset is játszott, a mérleg, egy győzelem, egy vereség.

PVSK III - PVSK IV 83-87 (20-14, 23-14, 21-26, 15-33)