7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

• Újabb bajnokságot gyűjtöttek be a PVSK magasugrói.
    2010.10.13 00:00 | Atlétika  | 110

Ezúttal a serdülő fiúk bizonyultak legjobbnak az országban, a Budapesten megrendezett Ügyességi Csapatbajnokságon.

• Szlovén-Horvát-Magyar Serdülő atlétikai válogatott viadal
    2010.10.04 00:00 | Atlétika  | 113

Az október 02-án Mariborban megrendezett atlétikai válogatott viadalon a magyar válogatott csapat tagjaként szerepelt Kovács Ferenc, a PVSK 15 éves versenyzője is. Az előtte 1 héttel két versenyszámban, 800m-en és 1500m-en is bajnoki címet szerző versenyző, most 1000m-en állt rajthoz.

• Atlétikai Serdülő OB, Tatabánya, 2010.09.24-25.
    2010.09.28 00:00 | Atlétika  | 97

A fagyasztó időjárás ellenére nemcsak helytálltak atlétáink, de csodálatosan szerepeltek a hétvégi (13-15 éveseknek rendezett) versenyen, összesen 4 bajnokságot nyertek!

• Határfutás Virovitica - Barcs
    2010.09.23 00:00 | Atlétika  | 116

Bene Barnabás 65:58 útvonalcsúccsal, a román félmaratoni bajnok legyőzésével első helyezést ért el a Virovitica - Barcs 20,4 km-es távú félmaratoni versenyen felnőtt korcsoportban. Freier Balázs 5,8 km-es távon felnőtt korosztályban szintén első lett.

• Országos összetett bajnokság, 2010.09.18-19.
    2010.09.20 00:00 | Atlétika  | 86

A Puskás Ferenc stadionban, meglehetősen zord időjárási körülmények között rendezték meg az országos összetett bajnokságot .

• FELHÍVÁS
    2010.09.20 00:00 | Atlétika  | 98

A PVSK Atlétika Szakosztálya szakképzett edző vezetésével gyerekcsoportot indít elsősorban 10-12 éves gyermekek részére. Bővebb információ itt.

• Bene Barnabás a londoni olimpiára készül.
    2010.09.08 00:00 | Atlétika  | 100

Bár áprlistól sérülések zavarták az edzésmunkáját, mégis ahol elidul általában nem adja dobogónál alább. Bene Barnabás a PVSK futója mindig győzelemre tőr, és célja a 2012-es londoni olimpiai részvétel.

• Czúth Réka ismét itthon.
    2010.09.04 00:00 | Atlétika  | 78

Czúth Réka a PVSK magasugrója, részt vett az augusztus végi szingapúri I. Ifjúsági Olimpián. Biczó Bence úszóval ketten képviselték Pécset a világeseményen. Réka a pécsi Rádió Aktív sportműsorában számolt be élményeiről, ebből a riportból olvashatnak most részleteket.

• Czúth Réka harmadik a "B" döntőben.
    2010.08.22 00:00 | Atlétika  | 102

Szingapúrban lezajlottak az Ifjúsági Olimpia atlétika versenyeinek magasugrás döntői.

• "B" döntőben folytatja Czúth Réka a PVSK magasugrója
    2010.08.19 00:00 | Atlétika  | 97

Tizenegyedik helyen zárta a selejtezőt 170 cm-es eredménnyel Czúth Réka a PVSK magasugrója a Szingapúri Ifjúsági Olimpián.