Szeged - PVSK Mecsek Füszért 14-8 (1-1, 5-3, 4-3, 4-2)

Férfi Vízilabda Magyar Kupa 2014.10.04-05.
    Belépés ingyenesen

• Nemzetközi Judo Atom Kupa
    2014.10.06 20:03 | Judo  | 522

2014.09.27-28. Nemzetközi Judo Atom Kupa, Paks
    A PVSK Judo szakosztálynak versenyzői szép számmal léptek tatamira. A verseny első napján Pál Alexa 27 kg állhatott dobogó legfelső fokára, így arany éremmel térhetett haza.

• Herke Imre: A foci a mindenem, életem része
    2014.10.06 19:53 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 496

A közelmúltban két új labdarúgó edző érkezett a PVSK-hoz. Egyikük, az „A” licenc-szel  rendelkező, valamikori PMFC-és Utánpótlás szakág vezető, Herke Imre, aki a 17 éves korosztály szakmai munkájának irányítója lett. A vele készített beszélgetésből a labdarúgásról alkotott véleménye  is kiderül.

• Imádok gyerekekkel foglalkozni ...
    2014.10.06 19:39 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 359

Valamikor a pályán csodáltuk utánozhatatlan cseleit, váratlan húzásait az NB I-es PMSC-ben. Garami József  egykori  felfedezettje, a PVSK labdarúgó edzői stábját erősíti majd. Nagy Imre (55) visszatérő, hiszen két éve már volt a felnőtt csapat edzője, most az U21-esek szakmai munkáját irányítja.

• Összefogással újúlt meg a Széchenyi Tornacsarnoka
    2014.03.28 11:56 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 161

Sok diák, leendő felhasználó, és Pécs város prominens képviselői voltak jelen 2014. március 28-án, a Széchenyi Tornacsarnok borításának felavatásán.

• Bene Barnabás a középmezőnyben végzett a mezei futó EB-én.
    2013.12.09 00:00 | Atlétika  | 135

Vasárnap a szentendrei skanzen területén rendezték a mezei futó Európa bajnokságot.

• Bronzérmes a PVSK serdülő lány 4X100 m-es váltó!
    2013.05.21 00:00 | Atlétika  | 110

A hétvégén megrendezett Országos Váltó Bajnokságon, (Budapest, Ikarusz Sporttelep) a PVSK serdülő 14-15 éves lányok csupán 3 század mp-el maradtak le a 2. helyről, a 4X100 m-es váltófutásban.

• Bronzérem hosszútávon!
    2013.05.02 00:00 | Atlétika  | 115

Kitűnő eredmény született az Országos Atlétikai Bajnokságon.

• Pécs-Harkány futás, részvételi csúccsal
    2013.03.04 00:00 | Pécs-Harkány Futóverseny | 242

Nem panaszkodhattak a 29. Pécs–Harkány futás résztvevői, mert ragyogó idő volt vasárnap.

• Hétvége a Pécs-Harkány futás jegyében
    2013.02.28 00:00 | Atlétika  | 127

Március 3-án,29. alkalommal rajttól el az ország egyik legrégebbi, és az év során a legkorábbi hosszú távú futóverseny a 25 km-es Pécs-Harkány távon.

• Bene az EB-én
    2013.02.27 00:00 | Atlétika  | 123

Csütörtökön utazik az Európa bajnokságra, a svédországi Göteborgba Bene Barnabás a PVSK atlétája.