7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Magyar Kupa: Pazar teljesítménnyel estünk ki
    2019.02.14 18:28 | Férfi Kosárlabda | 86

Bár remekül játszottunk a Magyra Kupa egyik fő esélyese, a Szolnoki Olaj ellen, az utolsó negyedben tizenhat pontos hátrányt dolgoztunk le, végül azonban, ha szűken is, de kikaptunk riválisunktól.

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK 85-90 (18-23, 19-18, 24-31, 24-18)
    Zsíros Tibor K&H Férfi Magyar Kupa, 3. negyeddöntő mérkőzés. Győr, Audi Aréna, 1000 néző

• Tolna megyéből jött az edzőpartner
    2019.02.13 17:23 | Férfi Labdarúgás | 299

Lejátszotta következő felkészülési mérkőzését a PVSK labdarúgó csapata, a Tolna Megye I-es bajnokság 5. helyezettje, a Majos csapata ellen..

Labdarúgó felkészülési mérkőzés: csi VSK – Majosi SE (Tolna megye) 4-2 (2-1)
    Férfi Labdarúgás: Helyszín: PVSK Verseny utcai labdarúgó pálya: 50 néző

• Magyar Kupa: Fel kell kötni a gatyát!
    2019.02.12 22:21 | Férfi Kosárlabda | 95

Csütörtökön Győrben megkezdi szereplését a PVSK-Veolia a Magyar Kupa nyolcas döntőjében, a négy közé jutásért a bombaerős Szolnoki Olaj KK lesz az ellenfelünk.

• PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények – 2019/5-6. hét
    2019.02.12 20:35 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 83

Akadémiánk szinte valamennyi együttese pályára lépett az elmúlt két hétben – igazi meccsdömpinget zártak csapataink. Kétheti eredmény-összefoglaló.

• Ingyenes lesz a Falco elleni bajnoki
    2019.02.12 15:56 | Férfi Kosárlabda | 96

Ingyenes lesz a belépés a PVSK-Veolia következő hazai mérkőzésére, a Falco ellen, a csapat pedig pénzbüntetést kapott a Serco-TF-BP elleni legutóbbi, hazai vereséget követően.

• A legjobbak között serdülő kosarasaink
    2019.02.12 12:07 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 261

Bejutott az ország legjobb 16 csapata közé a PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia serdülő leány csapata. Meszler Balázs tanítványai mindhárom mérkőzésüket megnyerték a nagykanizsai selejtezőn.

• Lendván és Cegléden szerepeltek
    2019.02.12 05:43 | Judo  | 51

A PVSK Judo Szakosztály hat fős csapatának minden tagja kitűnő formában versenyzett az év első nemzetközi megmérettetésen,

• Újabb tornán győztek U13-as focistáink
    2019.02.11 12:07 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 112

Megnyerték a Dél-Zselic Nemzetközi Teremlabdarúgó Tornát a PVSK U13-as labdarúgói. Ángyán Norbert tanítványai négy tornán indultak a téli szezonban, ebből hármat megnyertek.

• Ezzel a teljesítménnyel elégedettek lehetünk
    2019.02.09 22:25 | Vízilabda  | 224

Nagyon komolyan vettük ezt a mérkőzést, és taktikailag is kiválóan működött az egész csapat.

PVSK-Mecsek Füszért - AVUS Szombathely 18-7 (6-1, 4-1, 4-2, 4-3)
    Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 12. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

• Krnjajszki triplája döntött
    2019.02.09 20:21 | Férfi Kosárlabda | 101

Az első negyedet leszámítva nem tudtunk igazán jó játékkal előrukkolni, és bár a védekezésünk nem működött rosszul, Krnjajszki Borisz dudaszós triplájával a fővárosiak nyertek.

Pécsi VSK-VEOLIA - Serco-TF-Budapest 76-77 (29-16, 15-24, 15-12, 17-25)
    Férfi Kosárlabda NB I. alapszakasz, 19. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1600 néző

• U20: Nem szakadt meg a sorozat
    2019.02.09 17:42 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 53

Hiányos kerettel, nem túl meggyőző játékkal, de végül is hoztuk a kötelezőt a budapestiek ellen.

Pécsi VSK-VEOLIA - Serco-TF-Budapest 80-57 (25-18, 15-16, 22-13, 18-10)
    Férfi kosárlabda NB I. U20, 19. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

• U11: második hely a Bozsik-tornán
    2019.02.09 11:11 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 139

Bár hivatalos eredményt nem hirdettek, a PVSK U11-es csapata a második helyet szerezte meg a szezon utolsó teremfoci tornáján a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban.