7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Postás Kupa a Junior VB jegyében
    2018.04.17 05:42 | Tájékozódási Futás  | 121

A Szabadszállás térségében rendezett, és a Junior VB-re is válogató tájékozódási futó eseményen jól szerepeltek a PVSK versenyzői.

• Száz százalékos siker az Olimpiai Reménységek Tornáján
    2018.04.16 14:00 | Ökölvívás  | 1290

Egerben rendeztek a serdülő és junior ökölvívók Olimpia Reménységek Tornáját, amelyen a junior válogatottban egy öklözőnk, Kapuvári Bálint is szerepelt, és nyert.

• PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/15. hét
    2018.04.16 07:45 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 265

Mérkőzésdömping volt Kosárlabda Akadémiánkon. Serdülő lányaink a B-döntőben folytathatják a bajnokságot, míg kadett fiaink a Szekszárd ellen diadalmaskodtak. Kétheti összefoglaló.

• Harmadik hely csapatversenyben
    2018.04.16 07:01 | Judo  | 100

Huszonnégy egyesület 317 versenyzőjének részvételével rendeztek Zalaegerszegen Utánpótlás Judo versenyt és sportbemutatót.

• Megye I. - 23. forduló: A PVSK 6. a tabellán
    2018.04.15 21:37 | Férfi Labdarúgás | 127

Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 23. forduló. Eredmények és tabella.

• Labdarúgó Utánpótlás Bajnokság - 20. forduló
    2018.04.15 20:48 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 183

Az NB II. U14-es és U15-ös, illetve az NB III. U17-es és U19-es csapataink eredményei.

U17-es mérkőzés: Komlói Bányász SK - PVSK 0-7-(0-3)
    Férfi Labdarúgás NB III. D-Ny. U17-es bajnokság 20. forduló. Komló, Bányász Stadion

• Okos végjáték, szép győzelem
    2018.04.15 19:19 | Férfi Kosárlabda | 79

Bár az utolsó negyed elejéig szoros volt a Zalaegerszeg elleni hazai meccsünk, a záró tíz percben nagyon jól játszottunk, és a 33 pontig jutó Devin Brooks vezérletével legyőztük a Zetét.

Pécsi VSK-VEOLIA - ZTE KK 106-95 (23-26, 34-22, 16-30, 33-17)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 3. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 2000 néző

• Helyi rangadót nyertek az Öregfiúk
    2018.04.15 10:55 | Szabadidő | 101

Győzelemmel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a helyi csapat DD Gáz ellen szerezték meg a három bajnoki pontot.

Labdarúgó mérkőzés: DD. Gáz Pécsbánya – Pécsi VSK 1-2 (1-1)
    Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 2. forduló, Pécsbánya Sportpálya: 50 néző

• Megvan az ötödik hely, jöhet a rájátszás
    2018.04.14 19:37 | Férfi Kosárlabda | 52

Győzelemmel zártuk az NB I. B. Piros csoportjának alapszakaszát, és megszereztük az 5. helyet, ami fiatal csapatunktól bravúros teljesítmény.

Tehetséges Fiatalok - PVSK-Kronosz Kiadó 67-82 (18-22, 22-16, 15-24, 12-20)
    Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 26. forduló. Budapest, Sport 11 Sportcsarnok

• Összekaptuk magunkat a végére
    2018.04.14 19:00 | Vízilabda  | 73

A mai mérkőzés tanulópénz volt a számunkra, de szerencsére most nem kellett ezért fizetnünk.

PVSK-Mecsek Füszért - AVIS Szombathely 11-9 (2-2, 3-2, 2-2, 4-3)
    Férfi Vízilabda OB I. középszakasz, 7. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

• Nyert a Siklós a PVSK vendégeként
    2018.04.14 14:53 | Férfi Labdarúgás | 420

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Siklós 0-2 (0-1)

Férfi Labdarúgás, Megye I. o. 23. forduló: Pécs, Várkői Ferenc stadion: 100 néző.

• Izgalmas végjátékra számíthatunk
    2018.04.13 16:53 | Férfi Kosárlabda | 70

A ZTE KK csapatát látja vendégül a Pécsi VSK-VEOLIA vasárnap a középszakasz 3. fordulójában.