7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2017.06.16 12:36 | PVSK | 618

Megújította az egyesületünkkel kötött támogatói szerződését az FX Autóház Kft. Újabb egy évig gépkocsikkal segítik klubunk működését.

• U14: Megyedöntőt nyertünk!
    2017.06.16 07:17 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 276

Csoportjuk nyerése után, a négyes megyei döntőn is az első helyen végeztek ifjú labdarúgóink.

• U19: A következő szezonra érhetnek össze igazán
    2017.06.15 13:20 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 330

A labdarúgó utánpótlás NB III-as bajnokság Dél-nyugati csoportjának 4. helyén végzett U19-es csapatunk. Majoros Iván vezetőedzővel értékeltük a szezont.

• Tegzes Kata kiváló formában
    2017.06.15 07:18 | Atlétika  | 279

Kitűnő idővel felnőtt minősítő versenyt nyert a 800 m-es síkfutásban Veszprémben, Tegzes Kata a PVSK serdülő korosztályú atlétája.

• Egyéni csúcs a szekszárdi atlétika versenyen
    2017.06.15 03:56 | Szabadidő | 86

Három centimétert javított egyéni szabadtéri magasugró csúcsán Vadász Kitty a PVSK senior atlétája egy szekszárdi emlékversenyen. Augusztusban az Európa-bajnokságon is rajthoz szeretne állni.

• Letették a PVSK munkacsarnokának alapkövét
    2017.06.14 20:19 | PVSK | 1737

Ünnepélyes keretek között tették le szerdán multifunkcionális kosárlabda munkacsarnokunk alapkövét. Átadtuk a legújabb beruházásunkat, a B3×3-as kosárlabdapályát is.

• Országos Éjszakai Bajnokság
    2017.06.14 16:17 | Tájékozódási Futás  | 69

Eredményesen szerepeltek a PVSK tájfutói a Visegrádon megrendezett éjszakai OB-n.

• PVSK-Pannonpower: Budimir marad nálunk
    2017.06.13 17:20 | Férfi Kosárlabda | 158

Hosszabbítással erősítettünk: újabb egy évre kötelezte el magát NB I-es csapatunkhoz Veljko Budimir.

• Kosárlabda edzőtovábbképzés a PVSK-nál
    2017.06.13 12:01 | PVSK | 623

Egyesületünk hagyományosan megrendezett nyílt edzőképzése idén bekerült a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 5 kiemelt tanfolyama közé.

• U18: Final Four-győzelem a Panon Ligában
    2017.06.13 12:00 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 381

Két győzelemmel szerezte meg a Panon Liga első helyét U18-as fiúcsapatunk. Szerb és horvát ellenfeleket előztek meg.

• Atlétáink a székesfehérvári Ob-én jeleskedtek
    2017.06.12 03:27 | Atlétika  | 278

Nyári napsütésben rendezték meg Székesfehérváron a 122. Atlétikai Magyar Bajnokságot, ahol a PVSK-t képviselő hat versenyzőnk kiváló eredményeket ért el.

• U17: Hozták a kötelezőt
    2017.06.11 16:45 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 226

A labdarúgó utánpótlás NB III-as bajnokság Dél-nyugati csoportjának 4. helyén végzett U17-es csapatunk és ezzel hozta a kötelezőt. Nagy Imre vezetőedzővel értékeltük a szezont.