7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2014.12.13 16:17 | Férfi Kosárlabda | 374

2014.12.13. 16:00 óra. | Online ÉLŐ - tudósítás !!

2014.12.13 14:33 | Vízilabda  | 298

2014.12.13. 15:30 óra. | Online ÉLŐ - tudósítás !!

• MAFC - Pécsi VSK-PANNONPOWER
    2014.12.13 12:16 | Férfi Kosárlabda | 279     Médiafigyelő

Budapest, BB1.hu cikke: Csirke Ferenc nehéz mérkőzésre számít a teher nélkül játszó MAFC csapata ellen.

• A kupagyőztes Szolnok vendégei leszünk
    2014.12.13 09:20 | Vízilabda  | 234

Mozgalmas két hét után a friss kupagyőztes Szolnoki Dózsa vendége lesz a bajnokság 10. fordulójában a PVSK Mecsek Füszért csapata.

• PVSK Karácsonyi Párduc Panda Kupa
    2014.12.13 09:10 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 501

A szervezők idén - hagyományteremtéssel - a PVSK Párduc-Panda Kupa Karácsonyi elő-fordulójával lepik meg az előkészítő csoportokban hétről-hétre készülő U8 és U10-es korosztályú gyerekeket.

• Női labdarúgó szezonzáró, tanulságokkal
    2014.12.12 18:50 | Női Labdarúgás  | 279

Az idei, rögtön tegyük hozzá nem túlságosan acélos, fél szezont értékelte fehér asztal mellett a PVSK NB II-ben szereplő női labdarúgó csapata. Végre együtt volt, a szezon közben sokszor különböző okok miatt létszámhiányos, CSAPAT.

• Vadak voltak kosaras Vadmacskáink
    2014.12.08 13:18 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 498

A gyermek bajnokság harmadik fordulójában hazai pályán szerepelt Vadmacskák I. csapatunk. Lányaink mindkét mérkőzésüket megnyerték, igaz, a második találkozón a félidőben dobott több büntető volt a döntő.

• U11 Mikulás Kupa, Szekszárd
    2014.12.08 11:43 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 885

Negyedik alkalommal megrendezett Mikulás-kupára (2004. január elseje után születettek) a PVSK U11-es csapata is meghívást kapott.

• U21: Ismét hozták a kötelezőt Czigler László fiai
    2014.12.06 20:14 | Férfi Kosárlabda | 229

Nem könnyítette meg a Kaposvár a pécsi fiatalok dolgát, de Sértőék vették az akadályt!

• Magasból a mélybe - frissítve
    2014.12.06 20:04 | Férfi Kosárlabda | 207

Harminc percnyi szárnyalás után (húsz ponttal is vezetett csapatunk) hirtelen zuhant a mélybe a Pécsi VSK-PNNONPOWER Kaposváron.

• Kaposvári KK - PVSK-PANNONPOWER
    2014.12.06 17:58 | Férfi Kosárlabda | 264

2014.12.06. szombat 18:00 óra. Élő (Online) tudósítás a negyedek eredményéről.

• Sikeresen indult Szabadkával az együttműködés
    2014.12.03 22:29 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 253

2014.11.24-én vasárnap a női és férfi kosárlabda utánpótlás - U11, U12, U15 - csapataink Szerbiában, Szabadkán vendégeskedtek. A Spartak Szabadka egyesülete a várossal közösen egy rendezvénysorozatot szervezett „Mindenki Kosárlabdára!” címen. Az esemény keretein belül rendezték meg azt az utánpótlás tornát, amire két-két női és férfi utánpótlás csapatunk kapott megtisztelő meghívást. Szabadka nagyon jó házigazda volt, csapatainkat szeretettel fogadták.