7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Jó eredmények születtek az idei szezon utolsó Mezei OB-n.
    2011.11.29 00:00 | Atlétika  | 97

Szentendrén, a Skanzen területén rendezték az idei szezon utolsó atlétikai Országos Bajnokságát.

• Négy város, négy első hely, az Olimpia jegyében!
    2011.10.26 00:00 | Atlétika  | 106

Szerbiában rendeztek mezei futóversenyeket az elmúlt hétvégéken, valmennyi városban Bene Barnabás a PVSK futója diadalmaskodott.

• Egyszerre öt bajnoki címet szereztek a fiú atléták
    2011.10.11 00:00 | Atlétika  | 217

Hétvégén Budapesten rendezték meg az idei utolsó Magyar Atlétikai Szövetség által rendezett atlétikai országos bajnokságot, az újonnan átadott, minden igényt kielégítő Ikarus atlétikai stadionban.

• Kulcsszerepben a válogatott pécsi atléták Nyitrán.
    2011.10.02 00:00 | Atlétika  | 107

Szombaton rendezték Nyitrán a horvát- szlovén-szlovák-magyar-cseh, öt ország U16-os korosztályának válogatott atlétikai viadalát.Az itt szereplő négy PVSK-s atléta érdeme is, hogy a magyar csapat nagy fölénnyel négy ellenfelét, köztük a későbbi második helyezett cseh válogatott is, legyőzte.

• Taroltak a PVSK-s atléták a tatabányai serdülő országos bajnokságon.
    2011.09.26 00:00 | Atlétika  | 135

Négy bajnoki címet szereztek és 15-ször állhattak dobogóra, a legeredményesebb Kemenes Ákos volt, aki egy bajnoki cím mellett még két második helyet is szerzett, mindkétszer minimális különbséggel kapott ki.

• Czuth Réka és Hódosi Máté is jól szerepelt hétvégén
    2011.09.19 00:00 | Atlétika  | 125

Hétvégén Budapesten a Puskás stadionban rendezték még az összetett ifjúsági és junior bajnokságot.

• A PVSK-ás atléták eredményei a szekszárdi OB-én.
    2011.08.08 00:00 | Atlétika  | 126

Óriási érdeklődés mellett rendezték meg Szekszárdon a 116. Felnőtt Magyar Atlétikai Bajnokságot.

• Bene második lett Szekszárdon.
    2011.08.07 00:00 | Atlétika  | 84

Második lett a szekszárdi Országos Atlétika Bajnokság vasárnapi versenynapjának 5000 m-es távján Bene Barnabás, a PVSK futója.

• Bene esélyes Szekszárdon.
    2011.08.06 00:00 | Atlétika  | 65

Az júliusban elkészült, minden igényt kielégítő új szekszárdi sportkomplexumban rendezik hétvégén (augusztus 6-7-én) az országos felnött atlétikai bajnokságot. Az 5000-es versenyszámban, győzelmi esélyekkel rajttól el Bene Barnabás a PVSK futója.

• Czuth Réka részt vett az EYOF-on
    2011.07.27 00:00 | Atlétika  | 99

Czuth Réka a törökországi Trabzunban az EYOF-on /európai ifjúsági olimpiai fesztivál/ vett részt.

• Kiváló atléta eredmények
    2011.07.27 00:00 | Atlétika  | 87

Budapesten a Bácsalmási serdülő nemzetközi versenyen Geisz András magasugrásban 190 cm-el, Kemenes Ákos 100 gáton 13,91-el, 200 m-en 23,78-al, távolugrásban 598 cm-el  végzett I. helyen. Edzőjük Ferenczi Imre.

• Tegnap este érkeztünk haza az Atlétikai Ifjúsági VB-ről
    2011.07.12 00:00 | Atlétika  | 124

Óriási verseny volt a Lille-ben megrendezett Atlétikai Ifjúsági Világbajnokságon, ahol 170 ország több mint kétezer atlétája küzdött.