7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Ismét szerencsét hozott a GPC!
    2015.01.31 21:22 | Férfi Kosárlabda | 267

Zsúfolásig teltek a lelátók a Lauber Dezső Sportcsarnokban, és fergeteges győzelemmel szolgálta ki a pécsi közönségét a PVSK-PANNONPOWER. U21-es csapatunk is győzött.

• KSI SE - PVSK Mecsek Füszért 11-6
    2015.01.31 14:49 | Vízilabda  | 405

Az E-On Férfi Vízilabda OB I. bajnokság 15. fordulójában a PVSK Mecsek Füszért a KSI vendégeként egy nagyon fontos mérkőzésen szenvedett vereséget. Szorosan és kiegyenlítetten kezdődött a találkozó. de a vége - főleg a negyedik negyed góltalansága miatt - sima lett.

• OSE Lions - PVSK-Kronosz Kiadó 93-77
    2015.01.30 20:43 | Férfi Kosárlabda | 217

A Férfi Kosárlabda NB I. B. bajnokság 13. fordulójában az Oroszlány otthonában játszott a PVSK Kronosz Kiadó csapata.

• Egy fontos mérföldkő ez a mérkőzés
    2015.01.30 16:30 | Vízilabda  | 334

Szombat délelőtt a PVSK Mecsek Füszért Budapesten a Komjádi Béla Sportuszodában a KSI SE vendége lesz az E-On Férfi Vízilabda bajnokság 15. fordulójában.

• Programajánló a hétvége eseményeiről 01.30-tól, 02.01-ig
    2015.01.30 10:23 | PVSK | 327

A mérkőzésekről (eseményekről) tájékozódhat - a hétvégén többször frissülő - tudósításainkból.
    Eredmények, tabellák, képek, edzői nyilatkozatok, egyéb információk.

• Már kaphatók a jegyek a Zsíros Tibor Magyar Kupára
    2015.01.29 20:14 | Férfi Kosárlabda | 345

Online 1.900- forintért kaphatók a napi belépők a 2015 február 19-21. között megrendezésre kerülő 8 csapatos kupadöntőre ahol csapatunk a PVSK-PANNONPOWER is szerepel.

• Új játékosokat igazolt a PVSK Mecsek Füszért
    2015.01.29 19:57 | Vízilabda  | 392

A tabella 12. helyén lévő PVSK Mecsek Füszért kihasználva a bajnokság félidejében lévő átigazolási lehetőséget két új játékost igazolt. Bereczki Miklós vezetőedző bízik benne, hogy az új igazolások erősítést jelentenek a csapatnak.

• Hozz magaddal még egy embert és szurkolj a PVSK-nak !!
    2015.01.29 13:42 | Férfi Kosárlabda | 281

Kiemelt támogatónk, a GP Consulting Pénzügyi Tanácsadó Kft. jóvoltából egy belépővel ketten léphetnek be a Pécsi VSK-PANNONPOWER - EGIS Körmend kosárlabda NB I-es rangadóra. A mérkőzésen (értékes nyereményekkel) nyereményjáték is vár a szurkolókra.

• Lejátszotta első felkészülési mérkőzését Megye I-es csapatunk
    2015.01.29 11:33 | Férfi Labdarúgás | 278

Megkezdte a tavaszi fordulókra való felkészülést a PVSK Megyei I-es csapata. Az első edzőmérkőzésen a Pécsvárad volt a vendég a Verseny utcai műfüves pályán.

• U14, U15 felkészülési mérkőzések a Szentlőrinc ellen
    2015.01.29 11:04 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 414

U14-es és U15-ös korosztályú csapataink a Szentlőrincet fogadták felkészülési mérkőzésen. Eredmények és edzői értékelések.

• Egy 2. és egy 5. hely az U8, U9 teremtornákon
    2015.01.29 09:46 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 832

Labdarúgó utánpótlásunk U8-as és U9-es csapatai téli felkészülési tornán vettek részt Mohácson, illetve Siófokon. U8-as csapatunk 2. helyen, U9-es csapatunk az 5. helyen végzett.

• Polihisztor a pálya szélén
    2015.01.27 08:43 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 561

A Pécsi VSK vezetése folyamatosan szeretné bemutatni Önöknek azokat az edzőket, szakvezetőket, akik a különböző sportágakban, elsősorban a fiatal tehetségekkel, az utánpótlással, vagy éppen a felnőttek képzésével foglakoznak. Ha tovább olvassák a cikket, Rónási Mártont, a fiatal kosárlabda edzőt ismerhetik meg.