Sántavy Zoltán, Tóth László és Balogh Kata is indul a magyar színek képviseletében a Csehországban rendezendő junior válogatott négyes viadalon.
    forrás: Új DN

• Négy vasutas elsőség
    2005.06.29 00:00 | Atlétika  | 120

Három korosztályban országos bajnokságot rendeztek az atlétáknál. A PVSK sportolói négy elsőséget szereztek.

• Három érem az Ek-ról
    2005.06.21 00:00 | Atlétika  | 112

Miközben a kontinens elitje a firenzei Szuperliga-viadalon futott-ugrott-dobott a hétvégén,

• Bene és Tóth az élen
    2005.06.18 00:00 | Atlétika  | 136

Bene és Tóth jóvoltából kettős pécsi siker született az országos meghívásos felnőtt 5000 m-es futóversenyen. A junior Bene Barnabás (balra) rajt-cél győzelmet aratva 14:11,9-es egyéni rekorddal még a mögötte célba érő klubtársát is némileg segíteni tudta. Tóth László (jobbra) több, mint 20 másodpercet javítva korábbi legjobbján, 14:12,55-tel ezüstérmes lett.

•
    2005.06.13 00:00 | Atlétika  | 188

A Budapest-bajnokság második napján a diszkoszvető Varga Roland érte el a legjobb eredményt, 63.91 méterrel lett első. A pécsi dobónak volt még egy hasonló kísérlete, de teljesítményével nem volt elégedett.
    „Mérges vagyok, mert sokkal jobb formában voltam – mondta Varga. – Nagyon akartam, görcsösen dobtam, ráadásul szél sem segített. Remélem, a következő versenyek egyikén megjavítom az egyéni csúcsomat.” …

Budapest-bajnokság
    Férfiak… Diszkosz: 1. Varga Roland 63.91
    forrás: Nemzeti Sport

• Atlétika
    2005.06.12 00:00 | Atlétika  | 157

Junior és ifjúsági nyílt egyéni Budapest-bajnokság, valamint Pest megye bajnoksága