7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Megszereztük a hatodik helyet
    Kiemelt 2017.04.29 16:48 | Férfi Kosárlabda | 222

Izgalmas meccsen jobban bírtuk a végjátékot Sopronban, és végül nagyon fontos győzelmet arattunk, amivel eldőlt, hogy megnyertük a középházi középszakaszt, hatodikként folytathatjuk a play offban.

Soproni KC - Pécsi VSK-PANNONPOWER 86-90 (30-22, 15-20, 22-23, 19-25)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 8. forduló. Sopron, Novomatic Arena

• Már az első félidőben minden eldőlt
    Kiemelt 2017.04.29 15:06 | Férfi Labdarúgás | 248

A nagy lendülettel kezdő, és a 8. percben 2-0-ra vezető PVSK, küzdelmes mérkőzésen megszenvedett az egy pontért. Jelenleg 34 ponttal a 6. helyen állunk a tabellán.

Pécsváradi Spartacus SE - PVSK 2-2 (2-2)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 22. forduló. Pécsvárad, 200 néző

• Autóbuszvezetőt keresünk
    Kiemelt 2017.04.19 07:24 | PVSK | 1803

Megbízható, elsősorban nyugdíjas autóbuszvezető munkatársat keresünk.

• Élő: Soproni KC - Pécsi VSK-PANNONPOWER
    2017.04.29 16:47 | Férfi Kosárlabda | 376

2017.04.29. 16:00 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

• Atléták százai a PVSK-nál
    2017.04.28 19:32 | PVSK | 132

Fiatal atléták százai népesítették be a PVSK atlétikapályáját a napokban. Egyesületünk adott otthont a sportág városi diákolimpia döntőjének.

• Élő: TF Budapest - PVSK-Kronosz Kiadó
    2017.04.28 16:21 | Férfi Kosárlabda | 219

2017.04.28. 18:30 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről.

TF Budapest - PVSK-Kronosz Kiadó 90-62 (27-21, 20-10, 24-10, 19-21)
    Férfi Kosárlabda NB I. B. rájátszás a 9-12. helyért. Budapest, Sport 11 Sportcsarnok

• Nagy lépést tehetünk a hatodik hely felé
    2017.04.28 15:49 | Férfi Kosárlabda | 100

A Pécsi VSK-PANNONPOWER szombaton Sopronban lép pályára, és ha nyerünk, szinte biztos, hogy hatodikként zárjuk a középszakaszt. A mérkőzés 16 órakor kezdődik.

• Programajánló a hét eseményeiről - Április 28-tól 30-ig
    2017.04.27 06:39 | PVSK | 312

PVSK programajánló a hét mérkőzéseiről, eseményeiről. Az eredményekről tájékozódhat – a többször frissülő – tudósításainkból. Eredmények, tabellák, edzői nyilatkozatok, képek és videók.

• A PVSK-val egy évben született
    2017.04.27 05:30 | Tájékozódási Futás  | 227

Medovárszky László (1919-2012) tájékozódási futó, 1919. május 4-én született Pécsett. Ő volt, aki haláláig edzett, és versenyzett is.

• Pécsváradon a játék fontosabb lesz a győzelemnél
    2017.04.27 05:14 | Férfi Labdarúgás | 335

Ha valamelyik csapat a mai kiegyensúlyozott Megye I-es bajnokságban kétszer nyer egymás után, akkor mondhatjuk azt, hogy szerencséje volt.

• Labdarúgó Utánpótlás Bajnokság - 24. forduló
    2017.04.26 18:08 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 165

Az NB II. U14-es és U15-ös, illetve az NB III. U17-es és U19-es csapataink eredménye.

U17-es mérkőzés: Szentlőrinc SE - PVSK 3-4 (2-1)
    Férfi Labdarúgás NB III. D-Ny. U17-es bajnokság 24. forduló. Szentlőrinc

• A Szegedet leiskolázva jutottunk be a rájátszásba
    2017.04.25 19:27 | Férfi Kosárlabda | 454

Az első negyed nehézkes tíz perce után csodálatosan kosárlabdázott csapatunk, ezzel pedig két körrel a középszakasz vége előtt kiharcolta a helyét a legjobb nyolc között.

Pécsi VSK-PANNONPOWER - SZTE-Szedeák 93-61 (21-22, 29-14, 23-11, 20-14)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 7. forduló. Pécs, Lauber D. Sportcsarnok, 1600 néző