7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2016.03.11 21:44 | Atlétika  | 517     Médiafigyelő

Lóki Tamásnéval készített videóinterjút a PécsMa – Így edz a pécsi szupernagyi címen.

Kárpáti Enikő Kata idén másodszor Magyar Bajnok!
2016.03.07 20:19 | Atlétika  | 900

Serdülő téli dobó OB-n és serdülő összetett fedettpályás bajnokságon vettek részt a PVSK atlétái.

Ezernél is többen teljesítették a Pécs-Harkány távot
2016.03.06 17:20 | Pécs-Harkány Futóverseny | 3605

Egészen pontosan 1129 volt az indulók száma, soha ennyien nem vettek részt e rendezvényen, és ez új nevezési rekordot jelent! Szabó Tünde a PVSK versenyzője nyerte a női egyénit.

Decathlon futás és kerékpáros verseny - Eredmények
2016.03.05 22:56 | Pécs-Harkány Futóverseny | 2103

A Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány hivatalos eredménylistája.

Minden készen áll, csak az időjárás legyen jó
2016.03.04 19:22 | Pécs-Harkány Futóverseny | 1782

Az előzetes nevezések alapján, ha az időjárás is úgy akarja, részvételi rekord is lehet a vasárnapi, 32. Pécs-Harkány Decathlon futó és kerékpáros versenyen.

Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány
2016.02.29 19:57 | Pécs-Harkány Futóverseny | 3317

Decathlon futás és kerékpáros verseny 32. Pécs-Harkány időpontja: 2016. március 06. vasárnap, rajt 11:00 óra. Versenykiírás olvasható illetve, letölthető. Információk a versenyről, online nevezés.

Az idén is érdemes lesz Harkányig futni, vagy kerékpározni
2016.02.29 08:43 | Pécs-Harkány Futóverseny | 1151

2016. március 6-án, 32. alkalommal rajttól el az ország egyik legrégebbi, és az év során a legkorábbi hosszú távú futóverseny a 25 km-es Pécs-Harkány távon, azaz a Decathlon futás.

Házon belülről erősített a PVSK Atlétika Szakosztálya
2016.02.19 14:30 | Atlétika  | 499

Úgy tért vissza edzőként, hogy el sem ment Vadász Kitty atléta, a PVSK jelenleg is aktív sportolója.

Serdülő Magyar Bajnok lett Kárpáti Enikő Kata
2016.02.09 12:24 | Atlétika  | 664

A Serdülő Magyar Bajnokságon Kárpáti Enikő Kata 168 cm-es eredménnyel nyert magasugrásban.

Három érem az év utolsó futóversenyén
2016.01.02 13:20 | Atlétika  | 444

Egy arany, egy ezüst, és egy bronzérem a mérlege a PVSK atlétáinak a Szilveszteri futáson.

Az olimpia részvétel közelebb van, mint ide Rio de Janeiro
2015.12.27 12:29 | Atlétika  | 1493

A PVSK maraton futó atlétája Szabó Tünde, az ő zsebében már félig ott van az olimpiai repülőjegy. Bár sorsa nem teljesen a saját kezében van, de ő is nagyon sokat tehet a játékokon való részvételért.

Szenzációs siker, olimpiai szint Frankfurtban!
2015.10.25 14:25 | Atlétika  | 512

Szabó Tünde a PVSK hosszútávfutója vasárnap Frankfurtban szerepelt, ahol maratoni távon (42,195 km) megfutotta az olimpiai szintidőt! Ezen a távon a 2 óra 42 perc a kötelező idő, Tünde ideje: 2 óra 41, 09 perc volt, amely 51 másodperccel jobb, mint a szintidő.