7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Atlétika szakosztály

Ezüstérem Ajkán, a Bányász Kupán
2018.09.24 11:13 | Atlétika  | 495

Illés Dorián a PVSK diszkoszvetője múlt héten Ajkán versenyzett, és a serdülő korosztályban az előkelő II. helyezéssel, egy újabb ezüstéremmel gazdagodott.

Bronzérmet nyert Illés Dorián, a PVSK fiatal diszkoszvetője
2018.09.10 17:18 | Atlétika  | 200

A harmadik helyen végzett az Olaszországban rendezett 27. CITTA DI MAJANO Nemzetközi Gyermek és Serdülő viadalon a PVSK ifjú dobóatlétája, Illés Dorián.

Illés Dorián Olaszországban versenyez
2018.09.04 10:20 | Atlétika  | 487

A PVSK 15 éves diszkoszvetője, az utóbbi időben szép sikereket elért Illés Dorián, egyedüli magyarként meghívást kapott egy olaszországi versenyre.

Pécsi szempontból felemás atlétikai Ob
2018.06.26 09:49 | Atlétika  | 144

Talán a labdarúgó Vb miatt, de méltatlanul kevés néző volt a legjobb magyar atléták országos seregszemléjét, amelyen hárman a PVSK csapatából is részt vettek.

Két negyedik hely az Ifjúsági Országos bajnokságon
2018.06.18 12:41 | Atlétika  | 270

Győrben rendezték az idei atlétikai Ifjúsági Országos Bajnokságot, ahol Tegzes Kata két negyedik helyet is szerzett.

Harmadik hely a Budapest Openen
2018.06.04 13:26 | Atlétika  | 209

Budapest Open elnevezésű, Schulek Ágoston atlétikai emlékversenyt rendeztek az Ikarusz pályán, ahol Tegzes Kata az 1500 m-es síkfutásban a harmadik helyen végzett.

Csalódás volt a hétvégi Országos atlétikai csapatbajnokság
2018.05.15 13:42 | Atlétika  | 159

Több zavaró körülmény miatt nem a várokozásnak megfelelően szerepeltek Zalaegerszegen atlétáink, az Országos Területi Csapatbajnokságon.

Kovács Ferenc első lett Tiszaújvárosban
2018.05.02 04:06 | Atlétika  | 120

Nyílt atlétika versenyt rendeztek Tiszaújvárosban, ahol a PVSK 800-as futója, Kovács Ferenc végig vezette a mezőnyt, és rajt-cél győzelmet aratott.

Diákolimpia a PVSK atlétikapályáján
2018.04.23 17:22 | Atlétika  | 168

A középiskolás korosztály számára rendezett megyei diákolimpiai döntőt a Diáksport Tanács. A viadalnak a PVSK atlétikapályája ad otthont hétfőn és kedden.

Bronzérem a 110.Magyar Országos Mezei Futó Bajnokságon
2018.03.18 12:21 | Atlétika  | 805

A Kecskeméten, a vendégmarasztaló sárban rendezett versenyen a PVSK háromtagú női csapata a dobogó harmadik fokára állhatott.

Sokan győztek, és mindenki nyertes volt
2018.03.04 16:42 | Pécs-Harkány Futóverseny | 2541

Freier Balázs versenyigazgató jól fohászkodott az égiekhez, ha napsütés nem is, de legalább hómentes futófelület várta a Decathlon 34. Pécs-Harkány futás résztvevőit.

Pécs-Harkány: elmarad a kerékpárverseny
2018.03.02 08:58 | Pécs-Harkány Futóverseny | 923

Elmarad a kerékpáros verseny, amit a Decahtlon 34. Pécs-Harkány Országúti Futóversennyel egy időben rendeztek volna meg. A futóverseny viszont rajtol vasárnap.