7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Atlétika szakosztály

DECATHLON 34. Pécs-Harkány - 2018-ban is
Kiemelt 2017.12.22 20:53 | Pécs-Harkány Futóverseny | 1431

Elkészült a DECATHLON 34. Pécs-Harkány Futóverseny versenykiírása. Az idén kerékpáros előversennyel is kiegészülő országúti futóversenyt 2018. március 4-én, vasárnap rendezzük.

Ketten voltak az Országos Atlétika bajnokságon
2018.02.18 19:23 | Atlétika  | 74

Két atlétánk, Szabó Tünde és Kovács Ferenc vett részt a hétvégi, a Világbajnokságra is kvalifikáló Magyar Atlétikai Fedettpályás Országos bajnokságon.

Feri megint csúcsot futott
2018.02.11 16:15 | Atlétika  | 58

A MASZ által rendezett Országos futóbajnokságon Kovács Ferenc 800 m-en, saját egyéni fedett pályás csúcsát megjavítva, a harmadik helyen végzett.

Negyedik hely négyszáz méteren
2018.02.05 12:28 | Atlétika  | 82

Bár vezette a mezőnyt, mégis negyedik lett Kovács Ferenc négyszáz méteren, a BOK csarnokban rendezett felnőtt Országos Nyílt Atlétikai bajnokság futószámában.

Hasznos futókörút a hétvégén
2018.01.29 13:44 | Atlétika  | 192

Két, az éves felkészülés szempontjából fontos versenyen, egy bécsin és egy budapestin vett részt a PVSK 800-as futója, Kovács Ferenc szombaton és vasárnap.

Két negyedik hely fedett pályán
2018.01.21 10:56 | Atlétika  | 95

Két versenyzőnk vett részt a BOK csarnokban (régi Syma csarnok) Budapest Fedett pályás atlétikai bajnokságán, mindketten a negyedik helyen végeztek.

Jó helyre került az 1-es rajtszám
2018.01.19 17:57 | Pécs-Harkány Futóverseny | 132

Szerdától lehet kedvezményesen nevezni a Decatlon 34. Pécs-Harkány Országúti Futóversenyre. A március 4-i versenyen az idén 26-odszor rajtoló Tóth Mihály viselheti az 1-es rajtszámot.

Jó eredmények a gyermek atlétikai versenyen
2018.01.14 10:24 | Atlétika  | 96

Bonyhádon rendezték a Boros Dezső Emlékversenyt. Atlétáink közül a dobogó tetejére állhatott Valler Szabolcs, aki a 11 évesek között 3 perc 33 mp-el nyerte az 1000 m-es távot.

Pezsgődurranás és boszorkány a Szilveszteri futóversenyen
2017.12.31 14:59 | Atlétika  | 391

Szinte mindenben követte a hagyományt a több évtizede szilveszterkor zajló futóverseny, az idén is jelmezben futhatott, aki akart, még egy boszorkány is ott volt a népes mezőnyben.

Két arany, egy ezüst, egy bronz a Balaton-futófesztiválon
2017.11.26 15:58 | Atlétika  | 134

Jól szerepeltek Freier Balázs tanítványai a Balaton Félmaraton futóversenyen. A Siófokon zajlott eseményen több mint 2000-en vettek részt.

Mezei futóversenyen szerepeltünk
2017.11.11 18:06 | Atlétika  | 112

Lényegében azt is mondhatjuk a Kakasd melletti Sötétvölgyben rendezett futóversenyre, hogy felkészülési, mivel már a tavaszi nagy futó rendezvényekre készülhettek a résztvevők.

Szabó Tünde nyerte a Magyarország Maraton Bajnokságot
2017.10.15 14:26 | Atlétika  | 792

A Budapesten rendezett 32. Spar Budapest Maraton Fesztivállal együtt, annak részeként rendezte meg a Magyar Atlétikai Szövetség mindkét nem számára Magyarország Maraton Bajnokságát.